Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Uncategorized

CSSH SRAZ 2023 – ZÁVAZNÉ REZERVACE

Napiš si o své místo hned teď!

KDE: Ivanka pri Dunaji, Park oddychu Inspiro
KDY: 17.9. v čase od 15:00h do 0:00h.
CO: promítání utkání Seahawks @ Lions, charitativní tombola (nejen) o podepsané ceny, 12s párty, teplý a studený raut, čepovaná Plzeň, obrazová výstava wE dEm BoYs, možná nějaký Seahawks a Sea Hawkers gear minishop
FB událost: >>ZDE<<

OMEZENÁ KAPACITA JEN 40 OSOB! Po vyprodání kapacity tedy dostaneš další šanci účastnit se srazu až příští rok v Ostravě.

Cena pro člena CSSH: 16 € / 400 Kč
Cena pro ostatní: 26 € / 650 Kč
(Členství na rok 2023, které Ti kromě této slevy přinese také možnost účasti v Tipovačce a Fantasy League o podepsané předměty, vyjde na 512 Kč nebo 21.12 €)

V ceně je raut (mísy se salámy, sýry, ovocem a zeleninou, kuřecí stripsy, hovězí miniburgery, hovězí guláš, plněné tortily, caesar salát, atd…), welcome drink, extra lístek do tomboly a modrozelený dárek. U členů CSSH a v případě relevantních důvodů jako jsou potravinové alergie nebo speciální diety, je případná nutnost platby čistě na naší individuální domluvě.

Chceš také rezervovat hotelový pokoj? Ozvi se co nejdřív! Aktuálně máme pro účastníky srazu rezervovaný celý hotel Remy (cca 30 míst, na trase MHD), ale polovina kapacity je už rozebrána. K dispozici jsou jednolůžka, dvoulůžka i rodinné pokoje. Cena za osobu a noc se pohybuje v rozmezí 26-56 € / 650-1400 Kč. Lze se domluvit na rezervaci delšího víkendového pobytu. Hotel nabízí parkovací místa (3€ za auto a noc) a možnost snídaně (6€ za osobu). Od hotelu na místo srazu a naopak jezdí například Bolt či jiné sdílené autojízdy. Cena jedné trasy (do auta se vlezou až 4 lidi) je okolo 10 € / 250 Kč.

Jakékoliv dotazy rád zodpovím v komentářích či formou soukromé zprávy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *