Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

PRACTICE SQUAD

 Jak jsem již psal, v důsledku koronavirové pandemie týmy NFL souhlasily s navýšením počtu hráčů v jejich practice squadu z obvyklých 10 na letošních 16. Naši Seahawks do něj včera umístili výraznou většinu hráčů, kteří se při sobotním cutu nevešli do 53-man rosteru. Nikdo z těchto hráčů, včetně dvojice Shaquem Griffin (na fotce) a Stephen Sullivan u nichž se to čekalo nejvíce, nebyl z waivers vybrán jiným týmem a tak jsme obratem dostali možnost přivést je zpět do Seattlu. Mimochodem celkově bylo z waivers napříč ligou letos vytaženo pouze 17 borců, což je absolutní rekordní minimum a je to jednoznačně dáno vlivem chybějících preseason zápasů, které pro mnoho hráčů představují největší šanci jak se nějak víc předvést a říct si o místo v kádru. Tak tedy ještě než si dnes zveřejníme to dlouho avizované překvápko, zde je seznam našeho practice squadu, z nějž mohou být v případě potřeby hráči přesunuti do active rosteru.

QB: Danny Etling

WR: Aaron Fuller, Lance Lenoir, Cody Thompson a Penny Hart

TE: Stephen Sullivan a Tyler Mabry

OL: Tommy Champion a Chad Wheeler

DL: Cedrick Lattimore

LB: Shaquem Griffin

DB: Gavin Heslop, Ryan Neal a Jayson Stanley

 Jinak jsem tady včera na adresu cornerbacka Lindena Stephense pronesl, že na Training Campu předvedl dobrý výkon, kterým si vysloužil místo na naší soupisce. No, možná to tak úplně nebyla pravda, jelikož naši Hawks udělali ještě jeden roster move. Právě Stephens byl umístěn mezi waivers a místo něj byl z tohoto listu čerstvě propuštěných hráčů vytažen linebacker D’Andre Walker. Ten byl vybrán v pátém kole Draftu 2019 týmem Tennessee Titans a právě oni jej v neděli propustili ze svých služeb bez jediného zapsaného snapu v zápase. Snad se nám jeho 112 tackles a 13.5 sacks z University of Georgia bude někdy hodit…

 Myslím, že z opětovného příchodu zvlášť dvojice Griffin a Sullivan máme radost všichni. Že se nemýlím? No a co asi bude to překvápko?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *