Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Uncategorized,  Zápasy

SEAHAWKS VS BUCCANEERS – PŘEDREGISTRACE

 Včerejší zpráva o tom, že naši Seahawks odehrají 13. listopadu zápas v Mnichově, do něhož se dá dostat po pouhých dvou hodinách jízdy od našich hranic, doslova zbořila modrozelený internet. A vy jste zase málem zbořili inbox a komentáře naší stránky s nesčetnými dotazy, zda a jak se dá dostat k lístkům. Jelikož ještě neuběhlo ani 24 hodin od zveřejnění této zprávy roku, ne-li desetiletí, jsou všechny informace velmi čerstvé a jejich obrysy jsou jen velmi lehce načrtlé, ale i tak už nějaké jsou… 

 Mnohokrát jsem slíbil, že být členem Czech & Slovak Sea Hawkers, jediného oficiální NFL fanclubu mezi Německem a Havají, se zkrátka vyplatí! A nekecal jsem. Pro všechny členy se zde totiž už dnes nabízí zcela ojedinělá možnost přednostní předregistrace balíčků, které obsahují všechny stupně ONCE-IN-A-LIFETIME tripu do Německa od pouhých vstupenek na zápas v Allianz Areně až po balíčky zahrnující také ubytování v hotelu a cestu. Věřím, že i členové ofišl sýrových hlav budou mít tuto příležitost. Oh, wait… 😀

 Pokud ještě NEJSI členem fanclubu pro rok 2022, stačí k tomu udělat dvě věci. Nejprve mi do zpráv na FB nebo na mail prezident.sea@gmail.com napiš Tvé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulice, číslo popisné, město, PSČ, mail a telefon), případně údaje až o třech dalších lidech se stejnou adresou TRVALÉHO bydliště, které chceš vzít pod svá křídla do zvýhodněného family packu. Následně si na konci tohoto článku vyber příslušný QR kód (ČR / SR / jednotlivec / family pack) jímž stvrdíš své členství ve fanclubu, které Ti otevře nejen know-how jak dostat se na zápas do Mnichova, ale nemine Tě ani membership pack se Seahawks a Sea Hawkers předměty nebo soutěže, tomboly a dražby podepsaných i nepodepsaných dresů a jiných fotbalových parád.

 UPOZORNĚNÍ: Předregistrace je vázána na mail člena fanclubu. Pokud nepotvrdím Tvé údaje včetně mailové adresy v pravidelném membership reportu, který já osobně odesílám do Seattlu, nebudeš do předregistračního pořadníku zařazen. Snažit se tedy obejít pravidla tím, že si napíšeš členovi fanclubu o to, jak se k předregistraci dostat, Ti bude prd platné.

 V případě, že naopak už dávno JSI členem naší modrozelené rodiny, nemusíš už nic víc řešit a na svém mailu hned teď najdeš odkaz na tuto předregistraci, který doplňují veškeré bližší informace, k nimž jsem se přes naší domovskou organizaci Sea Hawkers prozatím dostal. 

 Seahawks v Mnichově! DK, Jamal a dalších 60 tváří našeho týmu hned za rohem! Totální 12s takeover! To si prostě nesmíš nechat ujít! GO HAWKS!!! 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *