Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka

TIPOVAČKA 2020 – TABULKA PO WEEKU 9

 Risk je zisk. To do puntíku platí pro šest statečných, kteří v tomto kole vsadili proti Seahawks. Většinou je takový risk po zásluze potrestán, ale tentokrát se rovná katapultování tabulkou směrem vzhůru. Stále je to však velmi vyrovnané. Za zmínku stojí tři příběhy tohoto kola. Tak si je přečtěte a dejte vědět, jak se daří vám.

  1. Nejvyšší bodový zisk v tomto kole bylo pouhých 7 bodů. I tak je to ale oproti většině tupujících o takových 5 bodů více. Pyšnit se jím může Martin Veterník, který však hlavně díky dvojitému tipu a následné diskvalifikaci v pátém kole figuruje až v polovině tabulky.
  2. Dvojice Slavomir Klobusovsky a Pavel Drexler si tímto povedeným kolem řekla o místa v TOP 10 a jsou tedy blízko dresu Russella Wilsona a ostatních cen, které tady máme přichystány pro ty nejlepší tipující. Slavomir tento pocit dobře zná jak z tohoto ročníku, tak i z toho minulého. Pavlovo jméno jsme však zatím takto vysoko nikdy vidět nemohli.
  3. Martin Sabo figuruje na stříbrné či bronzové pozici již od druhého hracího týdne. V průběžném vedení však zatím ještě nikdy nebyl. To se s tímto kolem změnilo a stačil k tomu zisk pouhé 3 body. Martin je tak v pořadí čtvrtým průběžným lídrem Tipovačky 2020 a k dresu DangeRusse má nyní ze všech nejblíž.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *