Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Uncategorized

VÍCE NEŽ DVĚ SOUTĚŽE O VÍCE NEŽ TŘI CENY

 Mýlil by ses, kdyby sis myslel, že welcome pack byla jen jednorázovka a že Ti během letošní offseason do schránky nepřijde balíček nějakých fotbalových parád. Pro každého člena fanclubu se opět něco najde. Na rozdíl od loňska si však letos budeš moct sám určit, kolik toho získáš. Je to opět jen a pouze Tvá odměna, protože díky tomu, že ses stal součástí naší modrozelené rodiny, jsme se mohli stát jediným oficiálním NFL fanclubem na polovině světa mezi Německem a Havají. I po více než sedmi měsících mi to stále zní tak nějak neuvěřitelně… Každopádně brzy se dozvíš, jak neskutečně rozmanitým množstvím parádních Seahawks věciček disponujeme. No a spoustu z těchto věcí rozdělím právě mezi vaše letošní Membership Packy. Je libo krom RoadTrip Cupu dostat dalších X možností, jak si svůj letní balíček cen vytunit? Tak dobrá! Stačí se účastnit množství soutěží, které se zde během letošní offseason objeví. Začínáme tu a teraz. Zahrejme si tedy dvě tipovačky o nějaké ty Seahawks ceny. Zatím nebudu předem konkrétní, ale věřte tomu, že jsme zásobení podepsaným Seahawks stuffem, o kterém se nám ještě před rokem ani nesnilo… Své tipy prvních dvou soutěží posílej do komentářů pod tento facebookový příspěvek nebo na mail prezident.sea@gmail.com s předmětem SOUTĚŽ.

MRS. G CHALLENGE
 Na welšském pobřeží se stupňuje napětí z očekávání příletu samičky Orlovce říčního Mrs. G. Tu jsme si jako fanclub, společně s jejím partnerem Aranem, před dvěma měsíci na dálku adoptovali a přispěli tak pohodlí v jejím letním sídle, kam ze Senegalu a okolí společně s dalšími kámoši každoročně přilétají do svého hnízda v Národním parku Snowdonia snést vejce a vychovat malé ptáčata. Všechny přílety Mrs. G se od roku 2004, odkdy je Wales jejím letovištěm, vlezly mezi 19. březen a 22. duben. V posledních třech letech však byla konzistentní a vždy přiletěla mezi 22. a 25. březnem. Jak to bude letos? Ten, kdo přesně nebo co nejpřesněji trefí datum jejího letošního příletu na své hnízdo nebo lidé tipující s určitou malou odchylkou od tohoto data berou booster pro svůj Membership Pack. Každý z vás má jeden pokus. Tipovat můžete do 20. března včetně, případně by soutěž samozřejmě skončila s příletem Lady G. 

DRAFT CHALLENGE
 Natipuj prvních pět hráčů, kteří budou v letošním Draftu vybráni. Tipovat můžeš postupně až třikrát. Poprvé do konce března, podruhé do 15. dubna a potřetí do chvíle, kdy v noci na 29. dubna bude první tým “on the clock”. Tipy můžou, ale nemusí být shodné. Záleží jen na Tvém uvážení, jakou taktiku zvolíš… Z každého tipu můžeš získat maximálně 5 bodů. Stalo by se tak v případě, kdy přesně trefíš pořadí všech pěti hráčů, kteří letos budou vybráni v TOP 5. Body se na Tvé konto započítávají vždy pouze do chvíle, kdy se v nějakém hráči zmýlíš. Pokud trefíš všechny hráče, máš pět bodů. Pokud se ve svém odhadu netrefíš při picku #3, je jedno, koho jsi označil jako picky #4 a #5, neboť máš pouze dva body za první dva vybrané hráče, které jsi hádal. Pokud netrefíš ani #1 overall pick, za celou tipovanou pětici borců máš nula bodů. Kdo bude mít nejvyšší bodový součet těchto maximálně tří tipů, bere booster pro svůj Membership Pack.

LET THE GAME BEGIN, SEA HAWKERS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *