Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Uncategorized

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

 Všechny naše Draft picky si shrneme v článku až v příštím týdnu. Už teď ale přichází čas na vyhlášení vítězů našich dvou právě ukončených soutěží.

 Zatím neidentifikovaný booster svého membership packu za Draft Challenge vyhrává Jakub Špatenka, který získal čtyři body. Všechny boostery v podobě Seahawks předmětů, které jste vyhráli nebo ještě během offseason vyhrajete, budeme rozdělovat až v srpnu pomocí speciálního procesu, který se na vás všechny chystá. Slibuju, že nebudete zklamaní. Jediným dalším bodujícím byl s dvěma body Jakub Kyloušek. Zbylých devět tipujících nedosáhlo na zisk ani jediného bodu.  

 Včerejší soutěže o tip počtu článků, které jsem pro vás v uplynulých třech letech napsal, se zúčastnilo 34 z vás. Prozradím, že píšu s neuvěřitelnou přesností jednoho článku na tři dny, jelikož ten včerejší měl pořadové číslo 365. Dobře já! Každopádně vítězem parádního Seahawks batohu se s odchylkou 23 stává jan Bartusek. Na druhém místě se s odchylkou 26 umístil Jiří Dolejší a vyhrává stylové Seahawks rukavice. Třetí příčku pak tipem s odchylkou 53 obsadila Radka Szotkowski, takže malá Seahawks vlaječka zůstává doma a půjde na stěnu. Všichni tři také získávají Seahawks přívěšek na klíče. 

 Gratulace vítězům, čest poraženým! Vy ostatní nezoufejte. Do season kickoffu se ještě bude konat soutěží víc než dost. Jo a jen tak by the way… Mrs. G snesla už třetí vejce, takže Orlovci říční jen tak nevymřou.

#GoHawks #GoSeaHawkers #czskseahawkers

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *