Archiv,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2021

DRAFT JE KONEČNĚ TADY!

 Již dnes v noci našeho času začíná v Clevelandu (na fotce) dlouho očekávaný Draft 2021, ve kterém mají naši Seahawks momentálně pouze tři picky. První z nich by měl přijít dokonce až jako #56 overall v noci na sobotu, jelikož náš letošní první pick je nám už dávno známý. Je jím All-Pro safety Jamal Adams. Dnešní den se nás tedy velmi pravděpodobně nebude nijak týkat. To samo o sobě ovšem neznamená vůbec nic…

 Připomenu, že je to přesně 10 let od chvíle, kdy se dvojici Pete a John podařil vskutku nevídaný kousek, když v pozdních kolech Draftu 2011 vybrali následující seznam budoucích Super Bowl XLVIII Champions: linebacker K.J. Wright (4th-rounder, 941 tackles – 3rd Seahawk all-time); cornerback Richard Sherman (5th-rounder, 3x First-team All-Pro); cornerback Byron Maxwell (6th-rounder, člen LoB); linebacker Malcolm Smith (7th-rounder, Super Bowl MVP) a jako bonus pak s námi podepsal ještě nikým nechtěný a nedraftovaný rookie wide receiver Doug Baldwin (49 rec TDs – 3rd Seahawk all-time). Ano, všichni jsou součástí jedné Draft Class a ani jeden z nich nebyl vybrán dříve, než během třetího a zároveň posledního dne Draftu. Mějte tedy na mysli, že je to celé jen jedna velká loterie, že do Hall of Fame může zamířit #1 pick, ale také undrafted rookie a že o skutečné kvalitě té či oné Draft Class rozhodne až čas.

 Tak si tedy pořádně, dosyta, tu a teraz užijte největší fotbalovou událost jara! Letošního doprovodného, zábavného a dobročinného programu plného známých hostů nejen ze světa fotbalu, známého jako Draft-A-Thon, se zúčastní mimo jiných také one-and-only franchise quarterback Russell Wilson nebo All-Pro fullback Seahawks z let 1994-2007 Mack Strong.

 Mimochodem pokud jste je ještě nečetli, tak články https://seahawks.cz/archiv/draft-preview-2021-cast-prvni-utok/ a https://seahawks.cz/archiv/draft-preview-2021-cast-druha-obrana/ nabízí mé Draft preview, ve kterém se můžete dozvědět, co by se letos asi tak mohlo v Draftu odehrát. 

 Více než třetina offseason je již za námi… Tak se tedy po hlavě vrhněme do té druhé! Koho v nadcházejících dnech přivedeme do našich řad?

SEA!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *