Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže

WEEK 2 – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

Wierzbica Stoners (1-1) vs. Kamnati Turtles (1-1)
final: 137.10 – 132.98
 Hned ve třech utkáních druhého kola dělil vítěze a poražené rozdíl ani ne pěti bodů. V prvním z nich jsme se dočkali kanonády přes 270 bodů a velmi těsně v něm mí Stoners porazili suverény minulého kola Kamnati Turtles. Za Wierzbicu zářil především #4 draft pick a s 47.70 body nejlepší hráč kola – Derrick Henry. Pro mě je tím naše prohra proti Titans alespoň o něco málo snesitelnější, jelikož cenná výhra proti dobrému týmu mě posunuje do čela jediné divize, v níž zatím nenajdeme tým s winning recordem. 

Hodkovičky Seahawks (0-2) vs. Prague 6ers (2-0)
final: 94.62 – 97.54
 Dalším velmi těsným, ale o poznání víc low-score dramatem, bylo první ze dvou pražských derby. Až v MNF se díky dobré ofenzivě Packers dostal jejich kicker Mason Crosby hned k pěti úspěšným extra pointům. Ty rozhodly o závěrečném přelití sil tohoto matchupu, který byl dramatický po celou dobu svého trvání. 6ers mají aktuálně nejméně skórovaných bodů ze všech 2-0 týmů.

Prague Puntriots (2-0) vs. Pražští Hawks (0-2)
final: 123.06 – 97.72
 Druhé pražské derby nabídlo o poznání jednoznačnější průběh. Patrick Mahomes a Cordarrelle Patterson sice za Hawks přidali 47.92 bodů, avšak nikdo se k nim nijak extra nepřidal. Na druhé straně soupiska Puntriots disponovala celkem šesti hráči s 10+ body a díky dobrému týmovému výkonu tak zůstávají dosavadní lídři North Division neporaženi. 

Prague Seahawks (0-2) vs. Slavoj Jesenice (2-0)
final: 68.24 – 124.56
 Debakl kola si odvezli Seahawks, když hned 7/9 jejich hráčů nedosáhlo ani na zisk 10 bodů. Nejvýraznější výhra weeku 2, konkrétně o 56.32 bodů, jde na konto Slavoje, který tak stále patří mezi šest dosud neporažených celků. Když jesenická dvojice Lamar Jackson a Cooper Kupp nasbírá dokupy přes 69 bodů, nemůže to ani dopadnout jinak, než vítězstvím…

Aussig Avangers (2-0) vs. Oderberg Minions (1-1)
final: 121.22 – 107.96
 Sedm hráčů s 10+ body zajistilo Avangers hned během začátku neděle poměrně výrazný náskok, který se nakonec pro Minions stal nepokořitelným. Nepomohla ani dvojice Hollywood Brown a T.J. Hockenson, kteří v pozdějších časových slotech přidali celkem 43.90 bodů. Avangers se tedy hlavně díky dvojici receivers D.J. Moore a Davante Adams vyšvihli do čela South Division.

Gánovce Neanders (0-2) vs. Vrbica Alligators (1-1)
final: 93.10 – 95.82
 V nejtěsnějším zápase kola to bylo pouze 2.82 bodů, které rozhodly o faktu, že radovat se budou Alligators na jižní Moravě. Během SNF za Neanders mocně ukrajoval body náskoku Mark Andrews. Vrbica však nakonec může slavit, a to navzdory neslanému, nemastnému výkonu, kdy pouze čtyři hráči přispěli alespoň 10 body. Nejméně bodů ze všech vítězů druhého kola, ale win je win.

High Tatras GOATs (1-1) vs. Herink’s Pardubice (2-0)
final: 96.38 – 116.42
 Vítěz loňské základní části z Tater nestačil dvacetibodovým rozdílem na Pardubice. Byl to souboj dvou nabušených dvojic. Christian McCaffrey a Terry McLaurin získal za GOATs 52.40 bodů a Russell Wilson s Travisem Kelcem za Herink’s zase 47.22 bodů. Rozdílovým článkem však byl suverénně nejlepší kicker kola Graham Gano z Giants. Ten přidal 21 bodů, stal se hrdinou utkání a Pardubice tak díky němu momentálně vedou East Division.

Bazališek Ostrava (1-1) vs. Jihlava Miners (0-2)
final: 110.60 – 83.40
 Miners jsou zatím jediným celkem ligy, který v ani jednom zápase nedokázal skórovat 85 bodů. Tentokrát si na nich smlsnul Bazališek, jež se tak zbavil nálepky nejhoršího týmu ligy, kterou si s sebou nesl z prvního kola. Bazališek však měl i notnou dávku štěstí. Nasadil totiž do zápasu také running backa La’Micala Perineho, který nakonec skrz zranění nenastoupil. Jeho nulu však vyvážil především wide receiver Courtland Sutton se ziskem 24.9 bodů.

Dúbravka Hawks (2-0) vs. Světice Ostriches (0-2)
final: 128.16 – 110.50
 Running back Aaron Jones a jeho 4TD evening na Lambeau Field úplně převrátil poměr sil tohoto zápasu, ve kterém Ostriches v jednu dobu vedli až o 60 bodů. Jo, ve Fantasy není konec, dokud se nedohraje Monday Night Football. Dúbravka je tedy na dobré cestě za zopakováním své vítězné sezóny 2019. Ostriches se naopak stávají jediným týmem West Division s loosing recordem.

Zbrojovka z Brna (1-1) vs. Cibulka Seahorses (1-1)
final: 78.28 – 119.52
 Obhájce titulu z loňského roku naopak moc úspěšný nebyl. Zbrojovka dostala výprask o více jak 40 bodů od Seahorses, které vedl za výhrou dobrý týmový výkon, když 8/9 hráčů získalo nejméně 9 bodů. Nejvýrazněji z řady vystupovala dvojice Teddy Bridgewater a Austin Ekeler se společným ziskem 43.72 bodů.

VYHODNOCENÍ HLASOVÁNÍ O BUDOUCNOSTI CSSH FANTASY LEAGUE:
– účastníků ligy: 20
– hlasovalo: 17
– kvórum: 14
– závěr: Hlasování a z něj přijaté závěry jsou platné.

1) Měl by vždy po sezóně někdo z CSSH Fantasy League sestoupit a uvolnit tak místo případným novým zájemcům? Případně kolik nejhorších týmů by mělo takto sestupovat?
– závěr: Ligu opustí dva nejhorší týmy napříč divizemi a pro nadcházející ročník budou nahrazeni dvěma novými zájemci. Platí již od letošního, právě probíhajícího ročníku. 

2) Kdy by se měl konat Fantasy Draft?
– závěr: Pevný termín CSSH Fantasy Draftu je od roku 2022 určen vždy na neděli ve 20:30 hodin, a to v týdnu před NFL Kickoffem.

3) Jaké by mělo být pořadí týmu ve Fantasy Draftu?
– závěr: S platností od CSSH Fantasy Draftu 2022 budou týmy “on the clock” řazeny dle jejich loňského umístění od nejhoršího po obhájce titulu. Zbylá místa budou obsazena nováčky.

4) Měla by zůstat v platnosti současná skladba CSSH Fantasy League v podobě 20 týmů a 4 divize?
– závěr: Ano, téměř jednohlasně přijato.

5) Měl by zůstat v platnosti současný postupový klíč do playoff CSSH Fantasy League v podobě 8 týmů do čtvrtfinále a 4 týmy do semifinále?
– závěr: Ano, téměř jednohlasně přijato.

6) Měl by být tým, který se alespoň po dva týdny nijak aktivně neúčastní probíhající CSSH Fantasy League, penalizován? Měl by být takový tým automaticky vyloučen pro příští sezónu a nahrazen nováčkem?
– závěr: Ano, téměř jednohlasně přijato.

7) Měla by být otevřena druhá liga, z které by se postupovalo do CSSH Fantasy League o hlavní ceny?
– závěr: Pokud se najdou alespoň čtyři zájemci, kteří se buď nedostanou do CSSH Fantasy League a nebo z ní sestoupí, bude založena druhá liga. Ta bude od sezóny 2022 sloužit jako kvalifikace o dvě postupová místa do první ligy.

Jeden komentář

  • Jakub Špatenka

    Čau, jsem rád, že jste se usnesli o otevření ligy i pro ostatní. Letos jsem se nestihl registrovat, protože jsem byl na dovolený, a když jsem to zjistil, tak už bylo pozdě. Rád se za rok zúčastním, i třeba v „B“ lize. Díky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *