Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 18

 Výhra našich Seahawks, výhra Lions a z toho vyplývající účast Seattlu v playoff oproti většinovým předpokladům natáhne čtvrtý ročník CSSH Tipovačky minimálně o jeden další týden. Kromě aktuálního lídra taková skutečnost potěší snad všechny účastníky této soutěže, neboť všichni mají minimálně další týden na to, aby urvali některou z cen pro nejlepších pět tipujících, či dokonce absolutní vítězství, které je na první pohled už dávno rozhodnuto. Průměrný zisk tohoto kola činil krásných 7,11 bodů, což bylo zapříčiněno tím, že 91.9% tipujících správně odhadovalo výhru našich Seahawks. Nejlépe z osmnáctého týdne vyšla dvojice Karel Myšák a Jana Häusler, jimž se podařilo trefil bull’s eye ohodnocen deseti body. Janě, vítězce z roku 2020, ještě na samotné čelo tabulky chybí pořádná porce bodů, ale Karla tato trefa katapultovala jen tři body od pozic, za něž už se rozdávají hodnotné ceny, což je zajímavá zápletka.

 Již od weeku 6 máme v čele tabulky jedno a to stejné jméno. Robert Henzl je sice stále ve vedení, ale přesto se opět něco změnilo. Robertovo vedení po tomto kole dosahuje už na 7 bodů, což je nejvyšší vedení, jakým se kdy mohl chlubit. No, zdánlivě už je to všechno jasně dané, ale nenechme se uvést v omyl. Jak rád tvrdím, tak není konec, dokud není konec.

 Na druhé místo se díky lepšímu tiebreakeru vyšvihl 2019 a 2021 Champion David Szotkowski. Nebudu lhát, když řeknu, že bych se velice rád stal prvním člověkem, který některou z našich soutěží vyhraje už potřetí, ale jsem si vědom toho, že na Roberta je to poměrně daleko a moc rád se stanu alespoň jediným tipujícím, který bude už potřetí na stupních vítězů a podepsaný míč Stephena Hauschky mi za takový výkon přijde jako moc krásná odměna.

 Nově na třetím místě figuruje Jiří Vaněk, jehož tam odsunulo “jen” 11 W. Pouze z weeků 7-11 zná Jirka ten pocit, jaké to je, nacházet se mimo nejlepší dvojku. Tentokrát se však mohl pochlubit podprůměrným ziskem šesti bodů a díky naší účasti ve Wild Card Game dal ještě stříbrnou příčku všanc.

 Na čtvrté a páté příčce je již druhým týdnem přeRobertováno. Róbert Rompf a Róbert Kopček se drží na dohled zisku některé z podepsaných cen a zároveň jen velmi těsně hájí pozice, za něž jim přísluší alespoň některá z cen bez podpisu našich hráčů a udržují tak naději na slovenské zastoupení na stupních vítězů. 

 No, bude to ještě velmi, velmi, velmi napínavé… Čeká nás poslední kolo? Dokáže Robert Henzl prolomit Tipovačkovou kletbu a vyhraje ročník poté, co má průběžné vedení v držení i v předposledním týdnu? Na jaké místo si ty konkrétně reálně brousíš zuby? Kde si myslíš, že by ses měl/a nakonec pohybovat? No a jaké umístění bys považoval/a za jednoznačné zklamání? Rozhodně dej vědět! Třeba máš tuto možnost úplně naposledy…

Jeden komentář

  • Stanislav

    Čau, já jsem 1. na druhé stránce tipovačky, takže spokojenost 🙂

    Pozn.: Není v první větě překlep? „…prohra Lions…“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *