Sezóna 2022,  Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Soutěže,  Uncategorized

SLAVÍME 6. NAROZENINY! ROZDÁVÁME CENY A EXPANDUJEME!

 Dnes je to přesně šest let ode dne, kdy byla pod názvem “Seattle Seahawks CZ” založena naše facebooková stránka a tedy šest let od chvíle, kdy se začala na jednom konkrétním místě scházet a formovat československá komunita fans toho nejlepšího týmu na světě! Dnes je Den Československých 12s a já k němu každému jednomu z vás od srdce gratuluji!!!

 No a co by to byly za narozeniny bez dárků, že jo? Tak tedy sfoukněte ty imaginární svíčky a tady a teď vám naservíruji dárky hned dva… 

  1.  Zapojte se do soutěže o parádní ceny, které můžete vidět na fotce! Do komentářů nebo na mail prezident.sea@gmail.com napište svou odpověď na otázku: Jaký je celkový počet článků, který jsem zde pro vás již napsal? Připomenu, že jsem to tady převzal v dubnu 2019. Autor nejbližšího tipu získává batoh Seahawks, ať se může naplno pustit do RoadTrip Cupu, druhé místo získává pracovní rukavice Seahawks, ať máte v čem pracovat na zahradě, když už začíná ta letní sezóna a tipující na třetím místě získává vlaječku Seahawks, ať si má čím doma ozdobit zeď. Všichni navíc získáte parádní klíčenku, za jejíž výrobu patří dík Milanovi. Při shodné odchylce tipů rozhoduje los. Pokud by se mezi nejlepší trojici dostal někdo, kdo není členem oficiálního fanclubu, tak ani on neodejde s prázdnou, neboť získá 50% slevu na letošní členství.
  1.  Šest let od vzniku FB stránky a dva roky od založení našeho webu je tady konečně další expanze. A držte si klobouky, protože je to expanze hned dvojitá! Dva borci mi nabídli pomocnou ruku a oba pro vás mají přichystaný svůj vlastní koncept na “své vlastní” sociální síti. Jirka vás bude zásobovat Seahawks a Sea Hawkers stuffem na Instagramu a Jarmil rozjede kvalitní fanclubový projekt na Twitteru. Tak to rozklikni, hned teď tam dej follow a tuto naši expanzi podpoř. Před Československými 12s odteď na netu neunikneš!

 Modrá a zelená navždy! Seahawks navždy! Sea Hawkers navždy! 12s NAVŽDY!!! #czskseahawkers

Jeden komentář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *