Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (QUARTERFINALS)

Kuprezaci vs Bilina Bowlers (101.68 – 151.65)

 Vítěz základní části naší fantasy league podlehl týmu, který se do playoff probojoval až díky výhře v posledním kole regular season. Ba co víc, stalo se tak o celých 50 bodů! Je potřeba také říct, že nikdo z dvaceti týmů nepokořil 150-bodovou hranici ani jedinkrát v předchozích čtrnácti kolech. Pokud lze něco nazvat překvápkem, tak je to tento matchup. Bowlers trhali rekordy hlavně díky neuvěřitelnému výkonu obrany Vikings (40.25 fantasy points).

FlyEaglesFly vs Baryseahawks (131.79 – 99.53)

 Baryseahawks vlétli do souboje po hlavě, když Lamar Jackson nastřádal přes 46 bodů již v Thursday Night Football. Druhý tým základní části se ale nenechal zahanbit a nakonec hlavně díky 4 TD představení, které předvedl running back Cardinals Kenyan Drake, a kterým přispěl 38.6 fantasy points, FlyEaglesFly zvítězili poměrně jednoznačně rozdílem přesahujícím 30 bodů. 

Birex10SEAHAWX vs Slanec (91.23 – 76.57)

 Nejtěsnější rozdíl ze všech čtvrtfinálových střetnutí a také zápas, kde vítězi utkání stačil nejmenší počet skórovaných bodů, nabídlo střetnutí mezi třetím a šestým týmem po základní části. Drama to bylo až do Monday Night Football, kde ovšem wide receiver Saints Michael Thomas zachytil všechny přihrávky, které na něj Drew Brees ve své rekordní noci vyslal, a díky 18.8 fantasy points strhl výhru na stranu Birex10SEAHAWX.

Neutitschein Stoners vs Lootikville (80.79 – 108.66)

 Největší drama slibovalo utkání mezi čtvrtým a pátým týmem naší fantasy ligy. Z vítězství o téměř 30 bodů a rovněž z postupu do semifinále se nakonec radují Lootikville. Ti sice nenasadili do zápasu dva hráče a tight end Browns David Njoku neskóroval ani jediný bod, avšak i přesto se nakonec hlavně díky výkonům running backa Ezekiela Elliotta (28 fantasy points) a wide receivera Breshada Perimana (26 fantasy points) mohou radovat z vítězství.

 Tak co vy čtyři semifinalisti? Jak vidíte své naděje na výhru v našem historicky prvním Fantasy Super Bowlu a tím pádem i zisk balíčku cen? Probojujete se do něj právě vy?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *