Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 5

 Deset z dvaceti týmů naší Fantasy League, tedy její celá polovina, má po pátém týdnu record 3-2. Pořadí je tedy velmi vyrovnané. Ani náhodou to však neznamená, že by se nedělo nic zajímavého. Právě naopak. Přečtěte si o hlavních ligových událostech v tomto reportu a dejte vědět, zda patříte k elitě, průměru s recordem 3-2 nebo k úplnému dnu tabulky.

 1) Povedl se mi fakt husarský kousek, když jsem jen pár hodin před nedělními zápasy přivedl do svého týmu free agent wide receivera Chase Claypoola. Ten se mi odvděčil čtyřmi touchdowny a stal se hráčem týdne. Neutitschein Stoners jsou převážně díky jeho výkonu 3-2 a po první třetině regular season také poprvé na průběžných playoff pozicích.

 2) Po solidním začátku se nedaří naší grafičce Lucce, jejíž Western Wolfs (1-4) si připisují již čtvrtou porážku v řadě. Naopak zpět na pozice zajišťující playoff se po krátké pauze dostal Slanec (3-2). Výhru na jeho stranu strhl až čtyři minuty před koncem Tuesday Night Football svým druhým touchdownem Derrick Henry.

 3) Vůbec poprvé se mohli radovat Ostrava Seahawks (1-4). Po svém nejlepším výkonu dosavadní sezóny, který s 30.10 fantasy points vedl wide receiver Brandin Cooks. Devils (3-2) naopak přerušili svou tři zápasy dlouhou sérii výher a v tabulce se propadli o čtyři příčky.

 4) Bratislava Bucs (3-2) zatím předvádějí výkony jako na houpačce. Po dvou prohrách vyní dosáhli na druhé vítězství v řadě a opět je tak najdeme v TOP 8, která zajišťuje účast v postseason. Zbrojovka z Brna (3-2) naopak tyto pozice po výprasku o 52 bodů pro tuto chvíli opouští.

 5) Průběžně bronzový tým Slepa Veverka (4-1) si v debaklu kola smlsnul na Seafunhawks (2-3) a rozdrtil je o více než 62 bodů. Skvělý týmový výkon vedl Ben Roethlisberger, defenziva Indianapolis Colts a Josh Jacobs, když si každý z této trojice připsal alespoň 22.5 fantasy points.

 6) Low score match a největší drama kola. To byl zápas mezi obhájci titulu Lootikville (3-2) a Budweis Hellboys (1-4). První jmenovaný tým nakonec urval výhru o pouhých 91 setin bodu a to i napříč tomu, že se jim zranil Dak Prescott. Kdo jej v roli starting quarterbacka nahradí zatím není jasné, jelikož Lootikville nikým dalším na soupisce nedisponují. 

 7) Suverénně nejméně skórující tým ligy Laskonky (0-5) ani tentokrát nedokázal najít recept na svého soupeře. Po výhře o necelých 30 bodů se naopak může radovat tým s nejsmrtonosnějším názvem – OJ Simpsons wife (3-2).

 8) Ani třetí nejvyšší počet skórovaných bodů v rámci celého kola nepomohl týmu Korben (3-2) k výhře nad výborně hrajícími KaBirex10 (4-1), kteří sice zatím inkasovali druhý nejvyšší počet bodů, ale zároveň nikdo v lize neskóruje tak moc. To je tak řadí na průběžnou stříbrnou příčku.

 9) Pouze dva z devíti hráčů týmu Svetice Knights (3-2) dokázali překonat hranici 10 bodů. Toho dokázali využít Iglau Silversity (2-3), za které sice nikdo nezískal ani 20 bodů, ale zároveň hned sedm hráčů přispělo ziskem alespoň 10 bodů. Jasný důkaz, že i bez velkých hvězd se dá vyhrávat.

 10) Souboj neporaženého týmu a družstva, které ještě letos nepoznalo výhru nepřineslo žádné překvapení. Psojedy Hawks (5-0) zůstávají jediným neporaženým celkem. Manažer týmu Kuprezaci (0-5) se stal prvním a doufám že i jediným, který s námi přestal hrát. To mě mrzí, jelikož všichni, kdo na něj teď narazí, mají oproti ostatním nespornou výhodu.

TOP hráči kola:
1) Chase Claypool (WR, Neutitschein Stoners) – 42.60 pts
2) Ryan Tannehill (QB, Slepa Veverka) – 36.00 pts
3) Baltimore Ravens (DEF, Kuprezaci) – 34.00 pts
4) Justin Herbert (QB, Devils) – 33.36 pts
5) Ryan Fitzpatrick (QB, Slanec) – 31.60 pts

TOP hráči kola (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
2x – Lootikville a Neutitschein Stoners
1x – Iglau Silversity

TOP výkony sezóny (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
1) KaBirex10 – 170.38 pts (week 4)
2) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
3) Korben – 154.16 pts (week 1)
4) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
5) KaBirex10 – 152.78 pts (week 5)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *