Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Review,  Sezóna 2022,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2022 – TABULKA PO WEEKU 6

 V základní části čtvrtého ročníku CSSH Fantasy League, kde hrajeme o titul a podepsanou fotku Jarrana Reeda, už nenajdeme neporažené týmy a všichni již mají jasně rozdané karty, které napovídají, zda bude letošek jejich soubojem o playoff nebo o to, zůstat nad hranicí sestupu. Podívejme se, jak vypadal week 6.

Wierzbica Stoners (2-4) vs. Zbrojovka z Brna (4-2)
final: 92.24 – 47.66

 Dva společné roky ve West Division máme za sebou a v obou jsme se rozešli s  vyrovnaným recordem 1-1. Zraněními a bye weeky zdecimovaná sestava Zbrojovky dosáhla pouze na 50.8% bodového zisku z minulého týdne a právě na její vrub míří nálepka debaklu tohoto týdne. Mí Stoners tak, ačkoliv nehnouce se z 18té příčky, získávají poměrně luxusní náskok jedné výhry před hranicí případného sestupu. 

Pardubice 95ers (3-3) vs. Prague Puntriots (3-3)
final: 110.02 – 85.48

 Fakt, že nejlepší dvojící tohoto kola byli spoluhráči z LSU a ze Cincinnati QB Joe Burrow (Bazališek Ostrava) a WR Ja’Marr Chase (Pardubice 95ers) s 32.50 respektive 35.20 body, byl hlavním důvodem toho, že se 95ers mohli radovat ze své třetí, po sobě jdoucí výhry. Ligoví nováčci se tak ze sestupového pásma rázem vyhoupli až těsně pod průběžné playoff pozice. Pro Puntriots se naopak komplikuje boj o divizní titul, neboť na vedoucí Ostravu už ztrácejí dvě výhry. 

Prague 6ers (3-3) vs. Hodkovičky Hawks (2-4)
final: 103.90 – 111.70

 Must-win zápas z pohledu Hodkoviček dopadl nejlépe, jak si vůbec mohli představovat. V divizním pražském derby si o necelých 8 bodů poradili se 6ers a mohou si tak oddychnout, že prozatím utekli z hrobníkovy sestupové lopaty. Hned 6 jejich borců si připsalo 10+ bodů a nejvýše draftovaný QB Josh Allen s 26.36 body se konečně ukázal v roli lídra. 6ers pak s 19 body definitivně zlomil vaz náš rookie RB Kenneth Walker III.

Ostrava Seahawks (5-1) vs. Aussig Avangers (1-5)
final: 120.50 – 87.90

 Stejně jako v Tipovačce, také ve Fantasy máme ve městě nového šerifa. Po týdenní pauze se na #1 seed opět vyhoupli ostravští Seahawks. Ti jsou jedním ze tří ligových týmů, které mají na svém kontě pět výher a pouze jednu porážku. Tentokrát se jim do cesty postavili trápící se Avangers, na kterých si Ostrava smlsla o téměř 33 bodů. S 54.80 body zazářila dvojice WR Tyreek Hill a RB Rhamondre Stevenson a hlavně díky nim se Aussig nově nachází v sestupovém pásmu.

Vrbica Alligators (5-1) vs. Oderberg Minions (2-4)
final: 108.52 – 119.42

 Suverénně největší překvapení kola a možná zatím nejvíc šokující výsledek čtvrté sezóny naší Fantasy League! Dosavadní lídr celé ligy a celek, který byl v tabulce až předposlední, se setkaly v rematchi z minulého týdne, který o 33 bodů ovládla Vrbica. Tentokrát však bylo vše jinak a po svém nejlepším výkonu roku se Oderberg výhrou o 11 bodů dostává mimo přímé sestupové ohrožení, zatímco Vrbica ztrácí #1 seed a luxusní dvouzápasový náskok v čele South Division.

Gánovce Neanders (2-4) vs. Slavoj Jesenice (4-2)
final: 90.60 – 100.88

 Abychom docílili co nejvyrovnanějších podmínek pro všechny a aby se nestávalo, že se někdo na rozehranou sezónu vykašle, odsouhlasili jsme si loni, že při neodehrání nějakého kola v tom slova smyslu, že ačkoliv je to možné, tak hráč nenasadí do hry svou kompletní sestavu, bude mu po třech takovýchto prohřešcích znemožněno startovat v příští sezóně. Gánovce nasadily dva hráče na bye weeku a vysloužily si tak první strike. K pomyslnému strikeoutu zbývají ještě dvě takové chyby. Jesenice tedy poměrně “zadarmo” stáhly ztrátu na lídra South Division na jednu jedinou výhru.

Jihlava Miners (5-1) vs. High Tatras GOATs (2-4)
final: 84.52 – 79.54

 Jeden z nejtěsnějších výsledků šestého hracího týdne přinesl divizní souboj mezi dosavadními lídry East Division z Jihlavy a obhájci titulu z Vysokých Tater. Miners sice “vyhráli” na hráče s méně než jedním bodem 2-0, ale naopak na hráče s 8.4+ body to bylo 7-3, což nakonec bylo hlavním faktorem vychýlení jazýčku vah v jejich prospěch. Miners tedy sice na východě průběžně o dvě výhry vedou, ale ze všech 5-1 týmů mají suverénně nejméně skórovaných bodů, což by se časem nemuselo vyplatit.

Herink’s Pardubice (0-6) vs. Bazališek Ostrava (3-3)
final: 101.00 – 105.20

 Jak už jsem napsal výše, vzhledem k tomu, že nejlepší dvojící tohoto kola se stali spoluhráči z LSU a ze Cincinnati QB Joe Burrow (Bazališek Ostrava) a WR Ja’Marr Chase (Pardubice 95ers) s 32.50 respektive 35.20 body, mohl se také Bazališek radovat z těsné výhry. Zdá se, že na Herink’s byla uvržena temná kletba, neboť jejich neuvěřitelná série proher se protahuje již na 18 utkání! Je neskutečné, že ani jejich třetí zápas roku se 100+ body na tom nic nemění…

Dúbravka Hawks (3-3) vs. Cibulka Seahorses (4-2)
final: 88.26 – 87.22

 Neuvěřitelné drama, které bylo podtrženo konečným rozdílem 1.04 bodu – nejtěsnějším rozdílem mezi vítězem a poraženým všech 60ti letos odehraných utkání. Takto neskutečně těsný souboj nabídla bitva mezi týmy, které na svých kontech mají dohromady už 3 účasti ve Fantasy Super Bowlech. Výsledkem je prohra Seahorsea a tím pádem i three-way tie v čele Wild West Division. Dúbravka se pak díky třetí výhře v řadě sice dostává z hranice sestupu, ale stejně jako Neanders mají díky nenasazení kompletní možné sestavy i oni na svém kontě jeden pomyslný strike.

Kamnati Turtles (3-3) vs. Světice Ostriches (4-2)
final: 56.56 – 79.04

 V této low-score bitvě šlo o to, kdo udrží krok se samotným čelem západní divize a kdo na něj bude naopak jeden krůček ztrácet. Těmi šťastnějšími nakonec v souboji pštrosů proti želvám byl první jmenovaný zástupce zvířecí říše. Hned 7/9 hráčů Turtles dosáhlo maximálně na 6 bodů a s tím se zkrátka vítězit příliš nedá… Až během MNF strhl výhru na stranu Ostriches nejlepší hráč tohoto utkání, jímž se s 24.30 body stal RB Austin Ekeler.

2. LIGA
 Lídři obou divizí se nemění. Vlčkovce hájí vedení East Division navzdory tomu, že jejich necelých 97 bodů v tomto týdnu je druhým nejnižším ziskem jakéhokoliv vítěze napříč všemi 30ti dosud odehranými zápasy. Playoff contenders Budweis si zkomplikovali cestu do bojů o postup, když prohráli s nejhorším týmem druhé ligy z Dobrovic a nově tedy ztrácí jednu výhru na samotné čelo West Division. Nakonec se hodí zmínit, že Hradiště bylo rozdílem 70ti bodů zbořeno Nitrou. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *