Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

TIGHT END TRADE

 Myslím, že Tví Seahawks dnes v noci uzavřeli s Patriots výhodný trade. Náš 7th round pick draftu 2020 míří do Foxborough a na oplátku za něj míří do Seattlu tight end Jacob Hollister (na fotce). 

Pětadvacetiletý TE měří 193 cm a váží 108 kg. Odchovanec univerzity Wyoming, kde za sezónu 2016 zvládl nachytat 515 yardů a k tomu si připsat 7 touchdownů, podepsal s Patriots v roce 2017 kontrakt jako free agent. Za dvě sezóny se sice objevil ve 23 zápasech, avšak mnohdy to bylo jen na jeden snap. Starterem byl pouze ve dvou případech, tudíž i statistiky má tomu odpovídající. Z 16ti situací, kdy na něj mířil míč, jej zachytil 8x a připsal si jen 94 yardů. Toť za dvě sezóny vše. I tak je vlastníkem prstenu za vítězství v loňském Super Bowlu LIII.

 V Seattlu se přidá ke skupině našich tight endů, mezi nimiž je třeba loňský starter Nick Vannett, 4th round pick 2018 Will Dissly, který se loni bohužel zranil už ve čtvrtém zápase, a taky jednatřicetiletý veterán Ed Dickson, který jako injury reserve strávil počátečních 6 zápasů loňské sezóny.

 Myslíte si, nebo respektive doufáte stejně jako já, že letos bude soupiska našich tight ends ušetřena zranění a že Hollister dokáže pomoct naší offense? Je to podle vás vůbec výhodný trade? 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *