Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 1

 Ahoj Fantasy manažeři. Letos jsem se oproti loňsku rozhodl k mírné změně a ke každému zápasu napíšu alespoň jednu větu. V tomto příspěvku, který se zde objeví vždy ve středu, si tak budete moci najít přímo něco o svém matchupu a v komentářích na něj společně se svým soupeřem zareagovat. Je to takový pokus. Pokud se ale připojí dostatek z nás, mohlo by nám to ten hon za Fantasy Super Bowlem II příjemně okořenit a zatraktivnit. Tak vzhůru do toho. Všem přeji v letošních soubojích mnoho štěstí, málo zraněných a hodně výher, což platí pro všechny kromě těch, kteří zrovna stojí proti Neutitschein Stoners. 😀 

 1) Slanec mi oplatil loňskou těsnou porážku o 4 body i s úroky a uštědřil mi debakl o 53 bodů. Hned 8 z 9 jeho hráčů získalo alespoň 10 fantasy points. Wow, gratulace.

 2) V letošním ročníku Fantasy League můžete kromě mě narazit také na Lucku, která se postarala o náš skvělý web seahawks.cz. Její Western Wolfs si v prvním zápase sezóny narozdíl ode mě poradili, ačkoli nejmenším bodovým ziskem ze všech vítězů tohoto týdne.

 3) Už od červnové registrace to mám na jazyku/prstech, ale napíšu to až teď. Tým O.J. Simpson’s wife je skrz svůj název můj tajný černý kůň letošního ročníku. Zdravím manažera a díky za rozechvění bránice. 😀

 4) Největší kanonádu kola předvedl tým Korben s celkovým ziskem 154.20 fantasy points, když hned 5 jejich hráčů získalo alespoň 19.5 bodů. O 2.55 bodů tak překonali loňský absolutní rekord, který ve čtvrtfinále ustanovili Bílina Bowlers. Skórované body jsou po winning recordu nejdůležitější statistikou pro nasazení do playoff.

 5) Knights Světice si připsali pohodovou výhru o skoro 33 bodů hlavně díky 4 TD představení Aarona Rodgerse, který nasázel 38.76 fantasy points.

 6) Psojedy Hawks zase mohou za svou ne zrovna výraznou výhru vděčit dvojici skvělých running backs Zeke Elliott a Clyde Edwards-Helaire, kteří dohromady naběhali parádních 47.50 fantasy points.

 7) Vítěz loňské základní části naší fantasy League Kuprezaci v nejtěsnějším zápase kola o pouhé 2.55 bodu podlehli týmu Bratislava Bucks. 

 8) Druhým z dvojice týmů, které v tomto kole překonaly magickou hranici 150 bodů, je Slepá Veverka. Ti rovněž o 31 setin bodu překonali loňskou čtvrtfinálovou kanonádu Bíliny Bowlers a zařadili se tak za Korben na druhé místo historických tabulek.

 9) Tým Lootikville – Fantasy Super Bowl I Champions – si připsal první season win i napříč tomu, že na soupisce Iglau Silvercity figuroval nejlepší hráč prvního kola, kterým se stal running back Packers Davante Adams na kontě s 41.60 fantasy points.

 10) Loni bronzový tým KaBirex10 (Promiň, Tomáši, ale budu používat tuto zkrácenou verzi. :D) si ve velmi těsném zápase o 3 body poradili s Laskonkama a začali tak stejně úspěšně jako loni skončili. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *