Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

JARRAN REED SUSPENDOVÁN

 Velmi nepříjemné zprávy pro náš tým včera přišly od vedení NFL. Defensive tackle Jarran Reed je bez nároku na plat suspendován na prvních šest zápasů nadcházející sezóny a bude tak nejen naší obraně, ale taky celému týmu, až do poloviny října chybět.

 Údajný incident, za který byl Reed včera takto potrestán, se odehrál již v dubnu 2017 v městě Bellevue, které leží co by kamenem dohodil od Seattlu. Reed se měl tehdy na večírku pohádat se svou tehdejší partnerkou, chytit ji pod krkem, táhnout násilím ze schodů a ve zlosti pak rozbít dveře. Nebudu vynášet soudy, avšak jisté je, že všechny důkazy tohoto incidentu jsou známy jen a pouze ve formě slov tehdejších účastníků, tedy žádné fotky nebo video. Reed tehdy nebyl policií zatčen a dokonce ani vyšetřován. Logicky se tak k zamyšlení nabízí paralela s Tyreekem Hillem, wide receiverem Kansas City Chiefs. Ten dle důkazů vyhrožoval fyzickým násilím své přítelkyni a po jedné z potyček právě mezi Hillem a jeho přítelkyní skončil jeho tehdy tříletý syn se zlomenou rukou. Tento incident vyšetřovala i policie a suspendace ze strany NFL se Hill vyhnul.

 Jarran byl Seattlem vybrán v druhém kole draftu 2016. V minulé sezóně si kromě 10.5 sacks připsal také 50 tackles a dva forced fumbly k tomu, což z něj dělalo velmi výraznou personu naší defenzivy. K suspendaci se Reed již vyjádřil ve smyslu, že s rozhodnutím absolutně nesouhlasí, ale že mu nezbývá než trest přijmout a všem 12s i týmu Seattlu Seahawks se omluvil.

 Myslíte, že se s tím jako tým popereme bez větších problémů a nebo jeho absence může mít rozhodující vliv na některý z výsledků prvních šesti hracích týdnů? A je tento trest v porovnáním s incidentem Tyreeka Hilla spravedlivý? Dle mého je to znatelné oslabení už tak slabší defense, která utrpěla nejen odchodem Franka Clarka do Chiefs. Diskutujme…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *