Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY SUPER BOWL II – Zbrojovka z Brna (#4) vs Psojedy Hawks (#2)

 Již minulý týden v semifinále vytáhla Zbrojovka svůj doposud nejlepší výkon a vůbec poprvé se dostala přes hranici 150 skórovaných bodů. Ve velkém finále tým z Brna ještě necelých 5 bodů přidal a o pouhých 6.30 fantasy points tak vítězí ve velmi dramatickém a vyrovnaném Fantasy Super Bowlu II. Manažer tohoto týmu tím získává mnou věnovaný balíček cen v čele s vlajkou, s níž se v říjnu 2018 mávalo přímo na londýnském Wembley Stadium při zápase Seattle Seahawks versus Oakland Raiders. Obrovská gratulace, Tadeáši! Prosím, ozvi se mi do zpráv a domluvíme způsob zaslání. Všichni, i vy letos nezúčastnění, rozhodně nepropásněte registraci do třetího ročníku, která se tady objeví někdy v červnu. =)

 Kádr Zbrojovky předvedl poměrně nevyrovnaný týmový výkon, když pět hráčů na jejich soupisce získalo alespoň 23 bodů, ale ani jeden ze zbylých čtyř hráčů nedosáhl na hranici 10 bodů. Paradoxně to však byl svými výkony nijak nevyčnívající kicker Washingtonu Dustin Hopkins, který na jejich konto přidal závěrečných a rozhodujících osm bodů. Hvězdou zápasu se svým nejlepším výkonem sezóny stal Fantasy Super Bowl II MVP Antonio Brown a výrazně podpořili také oba running backs nebo Fantasy postseason MVP quarterback Josh Allen. Obrovský vliv na konečný výsledek zápasu má rovněž dvojice Matthew Stafford a Sterling Shepard. Nejlepší ze všech hráčů, jimiž finálová soupiska týmu Psojedy Hawks disponovala, však nechal Adam sedět na lavičce a dvojice Daniel Jones a Allen Robinson, která místo nich dostala přednost, zápas svými výkony prohrála. What a crazy fantasy finish of a crazy fantasy season it’s been…

 Tým, který se až do posledního kola základní části rval o to, aby vůbec měl winning record a vyhrál nejslabší divizi letošního ročníku. Tým, který zopakoval úspěch ze vzájemného souboje weeku 9 a stojí tak za dvěma z celkových pouze čtyř porážek, ke kterým Psojedy během sezóny přišly. Tým, který v playoff porazil soupeře, kteří do něj vstupovali s combined recordem 29-13. Underdog tým, který měl ve finálovém střetnutí dle předzápasové projekce prohrát o 27 bodů. A nakonec i tým, který v posledních minutách posledního letošního utkání regular season NFL dokázal udržet na uzdě obranu Zbrojovka z Brna je však hlavně tým, který bude už navždy znám pod názvem “2020 Fantasy League Champions”!

TOP hráči Fantasy Super Bowlu II:
1) Antonio Brown (WR, Zbrojovka z Brna) – 36.80 pts
2) Sterling Shepard (WR, Psojedy Hawks) – 33.60 pts (benched)
3) J.K. Dobbins (RB, Zbrojovka z Brna) – 29.00 pts
4) Jerry Jeudy (WR, Zbrojovka z Brna) – 28.00 pts (benched)
5) Matthew Stafford (QB, Psojedy Hawks) – 26.62 pts (benched)

TOP hráči playoff:
1) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 105.22 pts
2) David Johnson (RB, Psojedy Hawks) – 74.20 pts
3) Darren Waller (TE, Psojedy Hawks) – 71.90 pts
4) Antonio Brown (WR, Zbrojovka z Brna) – 70.60 pts
5) Stefon Diggs (WR, Lootikville) – 68.20 pts

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *