Archiv,  Novinky,  Sezóna 2021,  Uncategorized

MADDEN 21 PRO BOWL

Dnes v noci se skrze všem velmi dobře známým důvodům odehrála velmi zvláštní verze Pro Bowlu. Každou konferenci reprezentovali čtyři zástupci, kteří vždy head-to-head hráli jednu čtvrtinu zápasu ve hře Madden 21. Naše konference NFC se tentokrát alespoň virtuálně může radovat z přerušení čtyřzápasové šňůry výher svých rivalů, jelikož noční utkání ovládli v poměru 32-12. První čtvrtina byla duelem mladých quarterbacků. Reprezentant Cardinals a pozdější MVP zápasu Kyler Murray zvítězil svou část 7-6, neboť Deshaun Watson stále ještě zastupující Texans prý Madden často nehraje a neumí tak kopat extra points. Nakonec však jeho miss nebyl žádnou výjimkou, neboť pouze dva z celkových sedmi pokusů o extra point byly úspěšně proměněny. Během druhé čtvrtiny se zápas rozhodl. NASCAR závodník Bubba Wallace v dresu NFC skóroval tři touchdowny, jeden z nich pomocí virtuálního DK Metcalfa, zatímco jeho soupeř Keyshawn Johnson, bývalý wide receiver a Super Bowl XXXVII Champion s Buccaneers, dvakrát fumbloval míč, předvedl 24-yd punt a skórově svému týmu nijak nepřispěl. Seahawks měli zastoupení nejsilnější ze všech týmů. Poslední dvě čtvrtiny totiž za NFC postupně obstarali safety Jamal Adams a zdejšími 12s odhlasovaný nejoblíbenější již nehrající hráč Marshawn Lynch. Zápas přebírali za stavu 26-6 postupem času začínalo tedy být čím dál tím zřetelnější, že žádný velký obrat se již konat nebude a zbytek večera bude už jen show. Soupeřem Adamse byl za AFC running back Titans Derrick Henry, který odehrál solidní část zápasu se skóre 6-6. Perličkou na dortu bylo, že v samém závěru třetí čtvrtiny skutečný Jamal zachytil imaginárním Jamalem interception, což se stalo suverénně nejhlasitějším okamžikem celého přenosu. V posledním dějství se již stav utkání neměnil a zápas se dohrával ve stylu showdownu v režii dvojice Snoop Dogga za AFC a Beast Mode za NFC. Druhý jmenovaný ještě k Jamalově radosti připsal na konto imaginárního Adamse jeho druhý zachycený pick večera. Celé utkání doplněnou o srandičky všech zúčastněných můžete shlédnout zde => https://www.youtube.com/watch?v=WhnEN4NSGEo

Viděli jste letošní speciální Pro Bowl nebo se na něj teprve chystáte? Holdujete Maddenu? Hrajete jej doma na počítači, Xboxu nebo PlayStationu? Dejte echo.