Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

NEJLEPŠÍ INTRO VIDEO ROKU JE ZE SEATTLU

 Ahoj 12s! Slyšeli jste někdy o Golden Matrix Awards? Aniž bych vás chtěl podceňovat, nedivil bych se, kdyby vaší odpovědí bylo „ne“. Ani já o tomto ocenění do včerejška nikdy neslyšel.

 Nejedná se, jak by mohl název napovídat, o cenu pro Nea, Trinity nebo Morfea za nejlepší únik před panem Andersonem (odkaz na filmovou sérii Matrix), avšak o oceněnění udělované za interaktivní a multimediální prezentaci sportu. Letos byly tyto ceny udělovány na palubě letadlové lodi USS Midway, kotvící v zálivu San Diega v Kalifornii a Seahawks si domů vezou ocenění za nejlepší intro video loňského roku. A to nejen z 32 týmů NFL, ale ze všech intro videí všech sportů vůbec.

 Pohodlně se tedy usaďte, zvyšte na svém počítači nebo mobilu hlasitost, zapněte full screen a začněte svůj víkend těmito, sice rok starými, ale nově oceněnými 77mi vteřinami. Slibuju, že to stojí za to!

 Team Introduction Video pro novou sezónu bude zveřejněno už za necelé dva měsíce. Konkrétně 8.9.2019 na prvním domácím zápase sezóny proti Cincinnati Bengals.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *