Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Uncategorized,  Zápasy

SRAZ 12s, PROMÍTÁNÍ ZÁPASU A TOMBOLA

GAMEDAY PARTY!
První společný sraz československých 12s se uskuteční 12. září 2021 v Praze a hostit jej bude Dutch Pub. Podnik plný dobrého jídla, pití a sportovní atmosféry se nachází pouhých 10 minut pěšky od Václaváku. Pro více info nebo pro zahájení diskuze o srazu se přidej ZDE.

MAKE SOME NOISE!
Zadní část restaurace (na fotce), v níž najdete promítací plátno s online HD ultrasupercool připojením na přímý přenos zápasu Seattle Seahawks at Indianapolis Colts, bude vyhrazena jen pro Czech & Slovak Sea Hawkers a jejich fotbalové přátele. Atmosféra při 3rd downech se tedy bude dát krájet a ušní bubínky nás všech budou napjaté asi jako nervy průměrného fandy Seahawks při two-minute-drillu na konci one-possession-game!

12TH MAN TOGETHER!
Přijď dřív než na kickoff. Ještě předtím, než začne samotný zápas, se toho bude dít víc než dost zajímavého. Můžeme pokecat, seznámit se a kdo bude mít zájem, rád vás provedu všelijakými vašimi Q&A ohledně fanclubu. Třeba bude i nějaký miniproslov… Řekněme, že mezi 16. a 17. hodinou by se v Dutch Baru mohlo začít pomalu modrozelenat.

WIN A JERSEY!
 Okolo 18 hodin budeme losovat vítěze tomboly! Přenos z losování pojede živě také na našem facebooku. Rozdávat budeme zhruba desítku fotbalových cen. Nejparádnější z nich bude original Seahawks dres, který vlastnoručně podepsal Thomas Rawls – náš running back z let 2015-2017. Say whaaaaat!!! Jeden lístek do tomboly bude součástí každého welcome packu, který k Tobě domů zamíří nejspíš již příští týden. Jak se dostat k dalším lístkům a jak tedy zvýšit svou šanci na výhru, se dozvíš již zítra!

MEMBERSHIP BONUS!
 Každý člen fanclubu má navíc ZDARMA na výběr jeden z následujících welcome drinků:
– alko: velké tankové Krušovice 12° / velké netankové Krušovice nefiltr 11°
– nealko: Pepsi / Mirinda / 7Up / Schwappes / Toma / Lipton / Mattoni / Aquila
– káva: Ristretto / Espresso / Lungo / Decaffeinato

PROUDLY REPRESENT!
 Seahawks a Sea Hawkers gear nebo 12 Flags mohu jako dress code jenom doporučit. Na fotkách to bude vypadat skvěle! Nejen u nás, ale taky za oceánem pak díky tomu ukážeme, jak silná komunita fanoušků Seattle Seahawks se skrývá v našich dvou malých zemích. Každopádně Tvou ženu, syna nebo tchýni v dresu Bradyho nevyženem, tak je vem s sebou!

AFTERPARTY!
 Dutch Bar má sice v neděli zavíračku oficiálně už ve 23 hodin, ale nemusíš se bát, že Tě bude někdo na minutu přesně vyhazovat od stolu. Naopak! V případě, že větší počet ponocných bude mít zájem, je možné pokračovat také ve sledování živého přenosu některého ze zápasů od 22:25 hodin. Když budete nesmrtelní a šikovní, třeba vám paní hospodská dovolí taky Sunday Night Football…

WE’RE IN THIS TOGETHER!
 Dodržujte platná pravidla. Do restaurace se dle vládních nařízení smí pouze s průkazem o bezinfekčnosti (očkování / negativní test / prodělaná nemoc). Nemám pravomoce ani zájem nic takového kontrolovat. Na druhou stranu mám svědomí a tuto akci organizuju. Pokud nám tedy někdo nezodpovědný dovleče mezi 12s nějaké bacily, vyhrává tattoo voucher na kéru NFL loga přes celé čelo dle vlastního výběru. Na výběr jsou loga Patriots, Cowboys a 49ers. 

LET ME KNOW!
 Víš, že si to stopro nenecháš ujít? Dej mi vědět v komentářích, zprávě nebo ve FB události klikej na “zúčastním se”.

SEA!
Hawks!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *