Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže,  Uncategorized

!!! TOMBOLA O PODEPSANÝ DRES !!!

 Je úplně jedno, zda jsi nebo nejsi členem fanclubu. Tato šance je zde pro všechny bez rozdílu! Sliboval jsem, že když to dotáhneme do konce, stane se to. No a je to tady! Díky tomu, že jsme se stali oficiálním fanclubem Seattlu Seahawks, otevřela se nám možnost dostat se mj. k předmětům, které jsou vlastnoručně podepsány současnými či bývalými hráči Seahawks. (Hohohooo, Merry September Christmas!) Již za pár dní si řekneme, o jaké super ceny hrajeme ve Fantasy League a v Tipovačce. K jednomu takovému parádnímu podepsanému kousku, ale nejen k němu, se však můžete dostat už v této tombole! Losujeme 12. září v 18 hodin a sledovat, zda patříš mezi vítěze, můžeš buďto osobně na našem pražském srazu ZDE a nebo skrz živý přenos na našich sociálních sítích.

O CO HRAJEME?

 1. Seahawks dres RB Thomas Rawls – vlastnoručně podepsaný s certifikátem pravosti
 2. Vlajka “Czech & Slovak Sea Hawkers”
 3. Členství ve fanclubu pro jednotlivce na rok 2022 nebo 2023
 4. Tričko šedé “We are 12s CZ/SK”
 5. Tričko bílé “American football”
 6. Tričko modré “12”
 7. Klíčenka “Seattle Seahawks original”
 8. Náramek “love Seattle”
 9. Flash disk ve tvaru míče
 10. Řetízek s přívěskem míče
 11. Ke každé z cen 1.-10. sada velké a malé nálepky “We are 12s CZ/SK” jako dárek

JAK MŮŽEŠ VYHRÁT?
 Jedná se o klasickou tombolu. Každý z členů oficiálního fanclubu dostane jeden slosovatelný lístek jako součást welcome packu. Pokud chceš welcome pack, slosovatelný lístek navíc a šanci hrát o další podepsaný dres v Tipovačce, staň se členem Czech & Slovak Sea Hawkers (viz níže). Každopádně ať už jsi nebo nejsi členem fanclubu, každý z vás si může zakoupit další slosovatelné lístky a zvýšit tak svou šanci na výhru některé z cen! Koupit můžeš libovolný počet různých packů, které je možné mezi sebou kombinovat. Nějaký strop bych stanovil až ve chvíli, kdyby někdo projevil zájem třeba o tisíc lístků. Každý člen fanclubu bude mít po ukončení tohoto prvního dobročinného projektu možnost svým hlasem rozhodnout, kolik procent z vybraných peněz půjde Verči a kolik zůstane našemu fanclubu na další fungování.

DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE JE NUTNÉ UVÉST “TOMBOLA”, VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, A TAKÉ ZAKOUPENÝ TYP PACKŮ SLOSOVATELNÝCH LÍSTKŮ DO TOMBOLY A JEJICH POČET! Tedy např.: “Tombola, Jan Novák, 2x gold a 1x silver”, což by v tomto konkrétním případě bylo za 1 150 Kč / 46 €.

JAK SE STÁT ČLENEM FANCLUBU?

P.S. Přísahám, že od nikoho nějakou dobu nebudu chtít žádné peníze. 😀 Se začátky každého projektu, včetně založení Czech & Slovak Sea Hawkers z.s., se bohužel pojí zvýšené náklady na investice a provoz. Tento fakt si budeme moci snadno ověřit za rok, kdy náklady na období březen-září / marec-september budou jistě výrazně nižší, než naše investice za stejné období letošního roku… V neposlední řadě nám sraz, tombola, dobročinné projekty, soutěže o ceny a aktivní komunita (nejen na FB) pomáhají vybudovat si dobré jméno a zároveň tím nejen za oceánem všem ukazujeme, že to s tím získáním Full Status Chapter myslíme fakt vážně. Díky tomu všemu také v následujících letech budeme moci některé z nás vyslat přímo do Seattlu na zápas!

SEA!!! HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *