Novinky,  Archiv,  Preseason,  Sezóna 2020,  Uncategorized

COLBY PARKINSON PODSTOUPIL OPERACI

S touto zprávou přišel v pátek analytik Ian Rapoport. Náš výběr ve čtvrtém kole letošního draftu si při běhání routů zlomil nártní malíčkovou kost v jeho noze, což si vyžádalo operační zákrok. Sama o sobě by tato novinka nijak šokující nebyla, ale fakt, že operaci podstoupil už druhého června, tedy sedmnáct dní před zveřejněním této informace, už poněkud překvapujícím je. Odhady délky rekonvalescence se různí. Nejoptimističtější scénáře hovoří o 6-8 týdnech, což by znamenalo, že Parkinson (na fotce) zmešká “jen” training camp a do zápasů preseason by již mohl zasáhnout. Uvozovky jsem použil z důvodu, že zmeškat training camp, kde se hráči mají předvést a říct si o místo v základní sestavě, je pro nováčka dvojnásob hořká pilulka ke skousnutí. Naopak ty nejpesimističtější odhady hovoří o léčbě dlouhé až 16 týdnů, což od okamžiku zranění vychází až na druhou polovinu září. V takovém případě by byl Parkinson pravděpodobně umístěn na PUP list (Physically Unable to Perform), který by mohl opustit až po šestém hracím týdnu regular season a zasáhnout tak až do zápasu v Arizoně na konci října. Ať už to dopadne tak či onak, Colby Parkinson je tight endem, což je vzhledem k naší aktuálně nabité soupisce na této pozici, pozitivní zpráva. Will Dissly, Greg Olsen, Jacob Hollister, Luke Willson, Colby Parkinson, Stephen Sullivan a další… No, příliš bych se nedivil, kdyby letos Seahawks vedli ligu v počtu plays se třemi a více tight endy na hřišti.

Během nočního udílení sportovních cen ESPYs 2020 si sice naši Seahawks neodnesli žádné ocenění, to však ale ani náhodou neznamená, že by se nedělo nic zajímavého. Kromě Snoop Dogga a jeho rapového vyjádření pocty tragicky zesnulému basketbalistovi Kobe Bryantovi,

zaujalo svět nejvíce úvodní pětiminutové video tří letošních moderátorů, kteří společnost nabádali k jednotě v boji za rasovou rovnoprávnost a změně společenského vnímání tohoto problému.


Za vše hovoří slova pronesená naším quarterbackem.
,,The only thing that must die is racism.” – Russell Wilson

Jo a jen tak by the way… Ve druhém ročníku naší Fantasy League o balíček fotbalových odměn (viz včerejší příspěvek) máme poslední dvě volná místa. Tak neprošvihni svou šanci na toto dobrodrůžo, které začne už nedělním Fantasy Draftem.
EDIT: Fantasy League je plná. Trvalo to 18 hodin, tedy o hodinu déle než loni. Všem hodně zdaru v honu za Fantasy Super Bowlem II.

(David)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *