Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 5

 Stejně jako každý rok, tak i letos jste během našeho bye weeku měli na výběr, jakým utkáním onu vzniknuvší mezeru v Tipovačce zacelíme. Podruhé z uplynulých pěti let jste upřednostnili matchup některého z našich soupeřů z NFC West před atraktivním mimodivizním utkáním, ačkoliv tentokrát to bylo velmi těsné, když pro zápas Cowboys at 49ers hlasovalo 18 z Vás, zatímco londýnské střetnutí mezi Jaguars a Bills obdrželo 16 hlasů.

 Letošní páté kolo bylo poznamenáno minelama těch, kteří se dosud v tabulce nacházeli proklatě vysoko, což kromě jejich logického propadu pořadím zapříčinilo rovněž skutečnost, že před protaženým, ale zároveň jen v pár bodech namačkaným pelotonem, se letos poprvé oddělují uprchlíci, kteří získávají nepatrný náskok na zbytek startovního pole. Ostatně ze čtvrté příčky je to aktuálně naprosto stejná vzdálenost ke zlatu i k 47. pozici, což je samo o sobě psycho! A abych byl, co se monstrózních propadů týče, trochu konkrétnější, tak tipující, které jsme před týdnem viděli na 2., 3. a 11. místě, se za neúčast či diskvalifikaci za tip ve špatném formátu propadli na 23., 30., respektive až 46. místo.

 Druhým týdnem po sobě se ve vedení drží Michal Klučár, jehož náskok zůstává tříbodový. Na průběžné stupně vítězů, tedy tam, kde jsme jej viděli také po prvním a třetím týdnu, se nám vrací aktuálně druhý Radek Čos. O další dva body pozadu pak na třetím místě najdeme borce, který se do TOP 3 vrací po dvoutýdenní odmlce. Tadeáš Vacek je tak zatím, zdá se, poměrně blízko vylepšení svého career-best dvanáctého místa z loňské sezóny. Nejlepší pětku následně doplňuje dvojice Róbert Kopček a Jakub Lebart, jež oba známe z loňské TOP 10. Nejlepším tipérem kola stal Petr Uher, jemuž jako jedinému po zásluze putovalo na konto 8 bodů a který si tak díky skvělému tipu vysloužil skok tabulkou o celých 22 míst vzhůru.

 Závěrem připomenu, že tahle tabulka je poslední, v níž najdeme také letošní účastníky, kteří však nejsou členy CSSH. Pokud se chce ještě někdo přidat do soutěže o pět podepsaných i nepodepsaných Seahawks předmětů v čele s dresem tackla Waltera Jonese s jeho vlastnoručním autogramem, pak je v souladu s pravidly potřeba stát se členem fanclubu nejpozději do nedělních 19ti hodin.

 Jak se Ti prozatím daří v letošní sérii naší nejoblíbenější soutěže, která pomaličku začíná být rozdělena na pár lidí, kteří to mají solidně rozjeto, 80% balíku, jež se prostě vezou a dopadnout to pro ně ještě může jakkoliv a nakonec pár “šťastlivců”, mezi nimiž je také 2019 a 2021 CSSH Tipovačka Champion, kterým se letos se*e, co se dá? Pochlub se klasicky v komentech. No a pojďme střemhlav vzhůru do druhé čtvrtiny boje o podepsaný dres Waltera Jonese!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *