Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2024,  Soutěže,  Uncategorized

CSSH OFFSEASON CUP 2024

 Od února až do srpna. Po dobu více než půl roku Vás budu zásobovat množstvím otázek, které mají nejen prověřit Tvé znalosti či vnitřní pocity ohledně Seahawks, Sea Hawkers či naší společně historie a současnosti, ale odpovědi na ně umí vzdělat, překvapit nebo i pobavit. To je v kostce hlavní soutěž letošní nefotbalové části roku – premiérový ročník v budoucnu třeba pravidelného klání CSSH Offseason Cup 2024. Tak si tu offseason pojďme společně zpříjemnit…

 A o co hrajeme? Rozdáme mezi Vás jednu až tři kšiltovky Seahawks (záleží na počtu účastníků), dále charitativní komiks Bobbyho Wagnera FAST54 a také hrací karty a kostky Seahawks. Ceny budou brát čtyři až šest nejlepších z Vás. Koncept Offseason Cupu je pilotní projekt, takže je zapotřebí ověřit celkový zájem a úměrně tomu nastavit určitou odpovídající value. Rozhodující bude průměrný počet účastníků jednotlivých kol odteď (9. kolo) až do konce července. Hodnota pod 15 průměrných účastníků = 4 ceny, číslo v rozmezí 15 až 25 = 5 cen a hodnota nad 25 = celkem 6 rozdaných cen mezi Vás. Při remíze na konci rozhodne o konečném pořadí otázka formou “náhlé smrti”. Celkový výherce si z balíku cen pro vítěze vybírá jako první a tak dále až po čtvrtého, pátého či šestého v pořadí. 

 Možnost zúčastnit se OC24 je samozřejmě jednou z asi 1212ti výhod členství v Czech & Slovak Sea Hawkers – československém oficiálním fanclubu Seattlu Seahawks! Pokud u nás ještě nejsi, naskoč na křídla Orlovců co nejdřív, neboť ačkoliv je nynější cena členských příspěvků stejná jako bude v září, do startu fotbalové sezóny můžeš přijít o spoustu parád, které členství v naší modrozelené fotbalové rodině nabízí. Veškerá kola OC24 probíhají na facebookové skupině Českoslovenští 12s.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *