Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 1

Úvodní týden čtvrtého ročníku Tipovačky máme za sebou a hned na startu honby za titulem a podepsaným dresem Steva Largenta se děly zajímavé věci. Prvního hracího týdne se zúčastnilo hned 62 tipérů, což je přes 53% všech členů fanclubu. Takto vysokou účast v jednotlivém kole jsme za dobu, kdy jsme oficiálním fanclubem, ještě nezaznamenali. Do veškerých počtů a statistik nezapočítávám tipéry bez členství ve fanclubu, kteří z této tabulky, jak hovoří pravidla, po weeku 6 zmizí. Do té doby mají šanci stát se členy Czech & Slovak Sea Hawkers a do soutěže se tak regulérně zařadit.

Výhru našich Seahawks tipovalo 29% účastníků a tato volba outsiderů se jim náležitě vyplatila. Ve výsledkové tabulce najdeme všechny bodové zisky až na 11 bodů, což vyžaduje naprosto přesný tip a ještě nikdy nikomu se to nepovedlo, a také zisk symbolického jednoho bodu. Hned první kolo nabídlo první “bull’s eye tip”! Desítku si za svůj téměř dokonalý odhad vysloužil Jiří Vaněk. Jirka je jasným důkazem, že nikdy není pozdě stát se členem CSSH, neboť právě on je nejnovějším přírůstkem fanclubu, když se k nám přidal teprve minulý pátek. Na děleném druhém místě máme srovnané čtyři borce, z nichž Tipovačkou neostřílenější je Róbert Kopček, jenž obhajuje loňské deváté místo. V TOP 5 pak najdeme hned dva nováčky, což nám dává solidní příslib, že se letos dočkáme parádních výkonů i od tipérů, jejichž přesné odhady jsme za uplynulé roky ještě neměli tu šanci poznat.

Jak se první kolo podařilo vám? Trefili jste vítěze zápasu nebo jste rádi, že jste posbírali pár bodů za skóre a za lepší tým vzduchem a po zemi? A vy, kteří jste se prvního kola nezúčastnili, nezoufejte a neváhejte se zúčastnit druhého kola, které startuje již pozítří. Do konce sezóny je to totiž ještě zatraceně dlouhá cesta a čím dřív se na ni vydáte, tím větší máte šanci na lednový zisk některé z hodnotných cen.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *