Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 3

 Po prvním týdnu, kdy vítěze zápasu netrefil vůbec nikdo a po weeku 2, kde byly tipy asi půl na půl, jsme se ve třetím hracím týdnu dočkali toho, že až na jednu výjimku jsme naši výhru trefili úplně všichni. Tento trojlístek jsme tedy zkompletovali a za sebou tak máme na body velmi výživné kolo. Pojďme se za ním společně poohlédnout.

 Druhým týdnem po sobě je na vedoucí pozici Robert Henzl. Obhájce loňského titulu byl v průběžném vedení po 16ti z posledních 17ti hracích týdnů, což je samo o sobě obdivuhodné a pro zbylé desítky soupeřů současně i docela frustrující. No a aby toho nebylo málo, Rob se nově ujímá vedení už o 2 body, což je takto časně poměrně výjimečné. 

 Na druhé místo poskočil majitel bronzu z roku 2020 Jakub Joska. Dokázal to díky nejlepšímu tipu kola, který byl tentokrát ohodnocen osmi body a který si připsalo celkem osm tipujících. Třetí příčku aktuálně hájí průběžný spolu-lídr po prvním kole Radek Čos. Vzhledem k pořádně na sebe namačkaným bodovým ziskům je to ale odtud takto v úvodu ročníku pro oba stále stejně daleko k průběžnému vedení, jakožto i ke třetí desítce tipujících na druhé straně, takže na nějaké bližší závěry je ještě stále velmi brzy.

 Je tohle další Robův ročník? Vylepší Kuba svůj tři roky starý bronz? Může se Radek stát teprve druhým rookie tipujícím, který to hned při své premiéře dotáhne až na stupně vítězů? Jak si po třetím kole vedeš Ty? Atakuješ příčky nejvyšší, seš někde v pořádně nahuštěném středu tabulky nebo si, kdyby to bylo možné, říkáš o #1 overall pick příštího Draftu? Tak či onak nezapomeň, že stejně jako samotná NFL se i CSSH Tipovačka rozhoduje až v lednu. Nejdůležitější je tedy pravidelně tipovat a připravit si tak co nejlepší pozici pro samotný finiš.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *