Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka

TIPOVAČKA 2020 – KONEČNÁ TABULKA

 Seahawks se dostali na samý konec letošní sezóny a zároveň s tím přišel také konec druhého ročníku naší Tipovačky. Ten se stal daleko úspěšnějším, oblíbenějším, zajímavějším a zamotanějším, než ročník první. Jistě k tomu přispěl také fakt, že letos se díky finančním příspěvkům spousty 12s s dobrým srdcem hrálo o fakt parádní ceny v čele s dresem Russella Wilsona pro celkového vítěze. Všem, kteří jste takto přispěli, opět upřímně děkuji. A co u vás, dařilo se? Teď už se ale pojďme podívat, jak že to tedy letos dopadlo.

 Na třetím místě se po právu umístil Martin Sabo. Jeho jméno totiž nikdy neopustilo průběžnou TOP 10 a mezi nejlepší trojicí pak dokonce figuroval v průběhu celých dvou třetin letošní sezóny. Zároveň hned v 11 z celkových letošních 18 kol získal alespoň sedm bodů, což se žádnému jinému tipujícímu nepovedlo. Jako odměnu za celoroční konzistentně dobré tipy si Martin vysloužil peněženku Seattle Seahawks.

 Osm po sobě jdoucích týdnů ve vedení a rovněž celkově jedenáct týdnů ve vedení během jediné sezóny. To jsou nové all-time rekordy, kterými se může pyšnit letos stříbrný Jirka Nigrín. Od poloviny listopadu tabulka nepoznala jiného průběžného lídra, ale zisk pouhého jednoho bodu v závěrečném kole nakonec rozhodl o jeho sestupu na stříbrnou pozici. Jirka je zároveň jediným tipujícím, který se v obou dosavadních ročnících Tipovačky umístil v TOP 5, takže baťůžek Seattle Seahawks je zaslouženou odměnou.

 Jedno sto a jedenáct bodů. Přesně tolik stačilo k ovládnutí celé Tipovačky jak loni mně, tak i vítězi letošního ročníku. Aby těch podobností nebylo málo, stejně jako loni vyhrál tipující, který do té doby ani jednou nebyl v průběžném vedení. Tramtadadááá… Vítězem Tipovačky 2020 se stává Jana Häuslerová! Ta ještě před posledním kolem ztrácela na lídra hned SEDM bodů, ale ziskem devíti bodů předvedla ze všech tipujících ten úplně nejlepší závěr a po zázračném finiši se tak o bod dostala na první místo. Onen bod vlastně ani nebyl zapotřebí, jelikož se Jana zároveň stala jedinou tipující, která letos trefila vítěze zápasu hned čtrnáctkrát. Nejen tento tie-breaker, ale hlavně dres Russella Wilsona, o který v posledních čtyřech měsících soutěžilo celkem 87 lidí, je tak její.

 Všem tipujícím mockrát děkuji za účast, parádní zpestření 101. sezóny NFL, a budu se těšit na třetí ročník Tipovačky, který začne opět na podzim a v němž si jistě opět zahrajeme o nějaké parádní fotbalové ceny. Těm úplně nejlepším pak gratuluji a prosím, abyste mi napsali zprávu, kde se domluvíme na způsobu zaslání výher. 

 Mějte se, smějte se a TIPOVAČCE ZDAR!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *