Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Fantasy League,  Novinky,  Postseason,  Sezóna 2022,  Soutěže

DÚBRAVKA HAWKS – CSSH FANTASY SUPER BOWL IV CHAMPIONS

 Tušil jsem, že by se čtvrtý Fantasy Super Bowl mohl rozhodnout nějakým klíčovým okamžikem jako třeba 65 Toss Power Trap, který byl rozhodujícím playem Super Bowlu IV nebo ona proklatá Russellova goal line interception v Super Bowlu XLIX. Ve skutečnosti však hlavní storyline utkání spíš odpovídala mnohem více 1967 NFL Championship Game známé jako Ice Bowl, která byla dohrávána při -28°C, a nebo výpadku proudu při Super Bowlu XLVII. Do tohoto zápasu, stejně jako do celého dění současné NFL, totiž zasáhla bezprecedentní událost, jíž nemohl nikdo z nás předvídat a která by se dala označil za zásah shůry. 

Ostrava Seahawks (#1) vs. Dúbravka Hawks (#7)
final: 76.06 – 88.94

Vstupujíc do posledního zápasu předešlého týdne měli oba účastníci našeho historicky čtvrtého boje o pohár v CSSH Fantasy League jasně rozdané karty. Všichni borci v sestavě Dúbravky již měli své finálové výkony za sebou. Na druhou stranu Ostrava byla postavena před jasnou věc. Trio Bengals v podobě RB Joe Mixon, K Evan McPherson a týmová defense muselo k zisku titulu Seahawks nastřádat nejméně 22.09 bodů. Strašidelný kolaps safetyho Bills Damara Hamlina však zápas přerušil a o dva a půl dne později NFL oznámila, že se utkání dohrávat nebude. Trojice Mixon, McPherson a defense Bengals tak přispěla ziskem pouze 9.20 bodů, výsledkem čehož je historicky nejnižší skórovaný počet bodů účastníka Super Bowlu v podání Ostravy, historicky nejnižší skórovaný počet bodů vítěze Super Bowlu v podání Dúbravky a absolutně bezprecedentní rozuzlení toho nejdůležitějšího zápasu roku, jaký vůbec Fantasy League nabízí. Ve finále, které už navždy budeme moct označovat pracovním názvem Hamlin Bowl, tak nakonec o necelých 13 bodů zvítězila silně podceňovaná Dúbravka a její manažer Tomáš se tak stává vůbec prvním člověkem v historii, kterému se povedlo CSSH Fantasy League ovládnout již podruhé, když zopakoval svůj triumf z roku 2019. Ostrava Seahawks tedy po suverénní sezóně v podobě #1 league seed a pouhopouhého jednoho využití free agency či trade marketu nakonec musí pokleknout před Dúbravkou v utkání, které více než kterékoliv jiné dokázalo, že Fantasy je svět sám o sobě, v němž se může stát úplně vše. Tuto skutečnost podtrhuje fakt, že Dúbravka získala titul napříč tomu, že celou základní část sezóny byla mimo playoff pozice, že dohráli sezónu prakticky bez running backů, že Fantasy Super Bowl IV MVP se stal QB Sam Darnold a že nejlepší wide receiver ligy Justin Jefferson je ve finále podpořil pouze 2.50 body. ČEST SEAHAWKS, SLÁVA HAWKS A FANTASY ZDAR! 

TOP hráči Fantasy Super Bowlu IV:
1) Sam Darnold (QB, Dúbravka Hawks) – 21.64 pts
2) CeeDee Lamb (WR, Dúbravka Hawks) – 21.00 pts
3) K.J. Osborn (WR, Ostrava Seahawks) – 18.90 pts (benched)
4) Mike Williams (WR, Dúbravka Hawks) – 16.40 pts
5) Mac Jones (QB, Ostrava Seahawks) – 16.26 pts

TOP hráči regular season:
1) Jalen Hurts (QB, Prague 6ers) – 334.88 pts
2) Patrick Mahomes (QB, Vrbica Alligators) – 320.40 pts
3) Josh Allen (QB, Hodkovičky Hawks) – 314.92 pts
4) Justin Jefferson (WR, Dúbravka Hawks) – 296.76 pts
5) Austin Ekeler (RB, Světice Ostriches) – 292.70 pts


2. LIGA
Ve finále druhé ligy jsme se dočkali severočeského derby mezi Sešívanými ze SNP (#2) a Teplicemi Birds (#4). Již před utkáním bylo jasné, že oba týmy uvidíme v příštím roce v elitní soutěži a jedinou zbývající nezodpovězenou otázkou tak zůstalo, kdo že si pro nadcházející Fantasy Draft, jenž se bude konat pravděpodobně 3.9.2023, vybojuje #1 pick. Ten si nakonec po výhře o pouhých 6 bodů vysloužili Sešívaní ze SNP, kterým se tak povedlo ovládnout premiérový ročník naší druhé ligy. Pick #2 v Draftu první ligy tedy berou Teplice Birds a picky #3 až #20 týmy budou brát týmy seřazené od letos nejhorších, tedy od Oderbergu Minions, až po Super Bowl IV Champions v podobě Dúbravky Hawks. V druhé lize berou první dva Draft picky z první ligy sestupující Kamnati Turtles a Herink’s Pardubice a od picku #3 dál pak budou následovat týmy dle letošního pořadí od nejlepších. Pokud by se tedy všichni letošní hráči Fantasy rozhodli zúčastnit také za rok, #3 pick bere Nitra Hawks, #10 pick Dobrovičtí Hawks a od picku #11 dále uvidíme případně až deset nováčků, kteří se od příštího roku rozhodnou zapojit do CSSH Fantasy League, jejíž historii budeme psát už pátým rokem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *