Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (END OF REGULAR SEASON)

 Regular season nám se čtrnáctým hracím týdnem skončila a my tak známe osmičku týmů, kteří si zahrají v playoff prvního ročníku Seahawks Fantasy Football League. Majitelé těchto týmů se v následujících třech týdnech utkají o titul ligového mistra a tím pádem i o zisk balíčku cen, které jsem do této soutěže věnoval (viz příspěvek z 30. října).

 Týmy Lootikville, Baryseahawks a Slanec, jejichž pravděpodobnost postupu byla před posledním kolem vyšší než 95 %, potvrdily dobré vyhlídky a všechny se do postseason probojovaly.

 Poslední kolo přineslo výsledky ve velkém stylu. Hned v polovině z deseti utkání byl náskok vítěze nižší než 10 bodů. Tři z těchto zápasů dokonce dopadly rozdílem menším než 5 bodů. Jedním z nich byl také souboj Bilina Bowlers vs Baryseahawks, kde první jmenovaný tým dokázal zvítězit o pouhý 1.07 fantasy points a právě díky tomu Bowlers v neskutečném dramatu získali poslední volnou vstupenku do playoff. Vignerons tak v cílové rovince nestačili a díky těsné prohře s Lootikville se do postseason nepodívají.

Čtvrtfinálové dvojice Seahawks Fantasy Football League 2019 jsou následující:

Kuprezaci (11-3) vs Bilina Bowlers (8-6)

FlyEaglesFly (11-3) vs Baryseahawks (8-6)

Birex10SEAHAWX (10-4) vs Slanec (8-6)

Neutitschein Stoners (10-4) vs Lootikville (9-5)

 Jak jste dopadli vy? Probojovali jste se do vyřazovacích bojů a nebo jste jedním z dvanácti manažerů, kteří v regular season padli? Který z hráčů na vaší soupisce se vám osvědčil nejlépe a získal pro vás nejvíce bodů a kdo byl naopak propadákem? Účastníte se také dalších fantasy lig? Za sebe můžu říct, že jsem rozhodně nečekal, že se do postseason dostanu ve všech třech ligách, jichž jsem letos součástí…

 Fantasy zdar!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *