Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

RUSSELL WILSON CHCE HRÁT JEŠTĚ 15 LET

 Tvým Hawks zítra končí část offseason zvaná organized team activities (na fotce). Tu je možné znát spíše pod zkratkou OTAs. Intenzivní tréninkový kemp se od roku 2008 odehrává ve Virginia Mason Athletic Center. To se nachází na okraji stotisícového města Renton, které bychom mohli hledat na druhém břehu Washington Lake a je vzdálené jen něco přes deset kilometrů jihovýchodně od CenturyLink Field. Tým doplněný o mladé talenty z letošního draftu a také hráče podepsané jako tzv. free agents se takto schází na přelomu května a června každoročně. A to je mimo jiné také možnost pro každého hráče, aby ukázal své nejlepší výkony a zasloužil si tak místo v týmu, který nastoupí do regular season. Ten čítá “jen” 53 hráčů a bude takto zúžen na konci srpna.

Někteří z hráčů se však o své místo v základní sestavě pro letošní sezónu rozhodně bát nemusí. Mezi nimi je samozřejmě také náš quarterback Russell Wilson, který je od letošního roku nejlépe placeným hráčem v historii NFL. Ten má příjemnější starosti. O víkendu jsme se tak třeba mohli na jeho Instagramu kochat videem, kde se svou dvouletou dcerou Siennou absolvuje ranní hodinu baletu. No a když odpoledne na OTAs pro onen den dorozdával passy do rukou Locketta, Metcalfa, Jenningse a spol., jakoby jen tak mimochodem seznámil veřejnost s faktem, že je připravený po vzoru Toma Bradyho nebo Drewa Breese hrát v NFL ještě dlouho. Velmi dlouho. Dle jeho slov chce hrát až do svých 45. narozenin! Pokud by svá slova dodržel, viděli bychom tak Wilsona unikat z hroutících se kapes a poté přihrávkami nacházet své receivery v endzone soupeřů ještě v sezóně 2033! Tomu říkám šílená představa a budu rád, když za 10 let tato svá slova objevím a porovnám je s realitou…

Jinak do zítřejšího odpoledne je poslední možnost hlasovat v anketě, kde vybíráme den a hodinu draftu letošní fantasy ligy. Takže případní opozdilci tak učiňte a zítra očekávejte bližší info, abychom tu okurkovou sezónu nějak vyplnili. =)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *