Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (WEEK 10)

 Pořadí vedoucí čtveřice se od minula nezměnilo. Pouze o jednu výhru stále vede tým FlyEaglesFly (8-2). Za úspěchem FlyEaglesFly stojí z velké části obrana Pittsburghu Steelers. Ta za poslední čtyři týdny přinesla svým vlastníkům nejvíc (20.6) fantasy points/game napříč obranami ligy, když za tu dobu inkasovali pouze 864 yards (3. místo v NFL) a 40 bodů (2. místo v NFL). Hlavním tahounem týmu je však s 19.95 fantasy points/game running back Vikings Dalvin Cook.

 Lootikville (7-3) se stal po tomto týdnu nejvíce skórujícím týmem (99.31 fantasy points/game), což jim zajišťuje průběžné druhé místo. Duo Kyler Murray (QB, Cardinals) a Aaron Jones (RB, Packers) je s 35.95 fantasy points/game v naší lize na druhém místě.

 Lepší QB & RB duo, a to o míli, mají jen třetí Kuprezaci (7-3). Dak Prescott (Cowboys) a Christian McCaffrey (Panthers) jsou s 45.01 fantasy points/game zatím suverénně nejlepší tandem naší letošní fantasy ligy.

 Nejlepší čtveřici uzavírají Neutitschein Stoners. V sestavě tohoto týmu najdeme nejlepšího hráče letošní fantasy ligy, kterým je jen a pouze náš Russell Wilson. RW3 je zatím s 26.01 fantasy points/game nejlepší v celé NFL a prozatimní fantasy MVP.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *