Novinky,  Archiv,  Preseason,  Sezóna 2020

ČERSTVÉ KORONA NOVINKY

Na světlo světa se dnes dostala významná zpráva. Po minicampech, OTAs a Hall of Fame Game, která měla dne 8. srpna zahájit preseason letošní sezóny, tady máme další rušení naplánovaného harmonogramu NFL. Zápasy prvního a čtvrtého hracího týdne preseason letos nebudou. To by znamenalo, že naši Seahawks před sezónou nastoupí pouze 22. srpna v Houstonu proti Texans a 27. srpna pak doma proti Los Angeles Chargers. Podmiňovací způsob jsem použil z jednoho prostého důvodu. Ani ono zkrácení předsezónní části na polovinu totiž nemusí být konečné. Liga rovněž oznámila, že v preseason by měl každý tým odehrát po jednom zápase doma i venku. Ne všechny týmy však mají week 2 a week 3 takto naplánován, což logicky nabízí možnost, že než aby se schedule vypisovala nanovo, tak se místo toho letos preseason nedočkáme vůbec.

Navzdory těmto zprávám je vedení NFL, co se letošní regular season týče, stále velmi optimistické. Už teď je ale jistých pár změn, které z letošního ročníku, pokud se tedy skutečně uskuteční dle plánu, udělá sezónu jako žádnou jinou předtím. Minimálně šest řad pro diváky, které se nacházejí nejblíže hrací ploše, zůstane zcela nezaplněno. Diskutuje se dokonce i o prázdných nebo skoro prázdných stadionech. Předmětem debat jsou také celoobličejové facemasks hráčů, kteří by dle nejčastěji citovaných zpráv měli být testováni třikrát týdně, aby se mezi nimi zabránilo šíření nemoci COVID-19.

Jak letošní sezónu vidíte vy? Bude? Nebude? A jak bude případně vypadat? O svůj příspěvek do debaty se rozhodně podělte v komentářích.

(David)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *