Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (WEEK 9)

 Po dvou kolech na špici ligy byl tým Lootikville (6-3) vystřídán týmem FlyEaglesFly (7-2).

 Lootikville překvapivě podlehli předposlednímu týmu tabulky Tesin Brumblebacks (3-6) rozdílem 19 bodů. Stalo se tak hlavně díky výkonu obrany Cowboys, která v MNF nastřádala 26.75 fantasy points, což mezi obranami v devátém kole stačilo na druhé místo hned za Texans.

 FlyEaglesFly naopak dokázali skórovat zatím pátý nejvyšší bodový zisk za zápas (127.36 fantasy points) ze všech týmů letošní fantasy ligy a porazili Birex10SEAHAWX rozdílem vyšším než 38 bodů. Birex10SEAHAWKX byli tímto odsunuti mimo pozice zajišťující playoff. FlyEaglesFly jsou naopak rázem ve vedení ligy, avšak za ním jsou seřazeny čtyři týmy s recordem 6-3 a všechny mají vyšší počet celkově skórovaných bodů, což je po winning recordu druhé kritérium používané pro určení celkového pořadí.

 Top čtyřku uzavírají druhý a třetí nejvíce skórující tým tohoto kola – Kuprezaci (6-3) a Neutitschein Stoners (6-3). Dva týmy, které si v tomto týdnu připsaly výhry nejvyššími rozdíly, když deklasovaly své soupeře o 54.97 bodů, respektive v případě Neutitschein Stoners pak dokonce o 66.43 fantasy points proti týmu Kuprezaci. Tyto dva potentně skórující týmy jsou vedeny kandidáty na MVP Russellem Wilsonem (Neutitschein Stoners) a Christianem McCaffreym (Kuprezaci).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *