Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Regular Season,  Sezóna 2024,  Uncategorized,  Zápasy

CSSH SRAZ 2024 – ZÁVAZNÉ REZERVACE

Zabookuj si své místo na této legendární akci hned teď a na pondělí ber volno! Počet míst je omezený a bude to zas po roce skvělá párty! 

KDE: Ostrava, Sport Pub Varenská
KDY: neděle, 15. září, od 15:00 do 0:00 hodin.
CO: sledování utkání Seahawks @ Patriots, charitativní tombola (nejen) o podepsané ceny, fotky a povídání o prezidentském Seattle Tripu, zábavné soutěže o kdeco, společná volba pořadatelského města CSSH srazu 2026, jídlo fajne jak cyp, eště fajnější čepované pifka Radegast 10°, Radegast 12° a Plzeň 12°, na baru alko a nealko všeho druhu, nějaký ten minishop Seahawks a Sea Hawkers gearu, ale hlavně zas po roce to bude parádní fotbalová watch party, kterou pro Tebe od srdce pořádají 12s z oficiálního československého fanclubu Seattlu Seahawks! To vše a mnohem víc na jedinečné akci vůbec poprvé v srdci severní Moravy a Slezska!

FB UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/999732578216212

OMEZENÁ KAPACITA 50 OSOB aka nabídka platí jen do vyprodání zásob. Pro opozdilce zbyde jen těšení se na Prahu 2025.

Cena pro člena CSSH: 500 Kč / 21 €
Cena pro ostatní: 750 Kč / 32 €
V ceně je raut (např. řízky, smažáky, burgery, křídla, žebra, pizza či tatarák; případné alergie hlaste), welcome drink (pivo, víno, nealko), extra lístek do charitativní tomboly (další dostaneš za členství v CSSH nebo je lze i dokoupit a přispět na dobrou věc), možnost zúčastnit se štědrých soutěžích na srazu a modrozelený dárek k tomu. 

Jakékoliv dotazy rád zodpovím v komentářích, emailem či formou soukromé zprávy na FB.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *