Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – QUARTERFINALS

 Z původní dvacítky se vyselektovalo osm nejlepších týmů a z těch po tomto týdnu zbyla pouze čtveřice. Každý z těchto čtyř manažerů je tak nyní vzdálen pouhé dvě výhry od toho, aby název jeho týmu byl navždy veden v kolonce Fantasy Super Bowl II Champions a získal balíček fotbalových cen. Zbylých 12 týmů stále hraje své zápasy v rámci “consolation bracket”, které však nejsou započítávány do playoff a jsou jen jakýmsi vyplněním zbytku sezóny. Jak se dařilo vám? Patříte k vítězům nebo poraženým? Máme tu někoho, kdo nám sdělí své pocity, jaké to je či není být součástí TOP 4?

KaBirex10 (#1) vs Lootikville (#8)
 Jediné dva týmy v historii naší Fantasy League, které dokázaly skórovat více než 171 bodů v jednom zápase? Lootikville před týdnem a Lootikville ve čtvrtfinále. Stávají se tak jediným týmem, který se mezi nejlepší čtveřici dokázal probojovat během obou sezón a jejich šance na obhajobu loňského titulu jsou stále velmi reálné. Lídr základní části KaBirex10 naopak nezopakuje loňské semifinále a stává se jediným z letošních Division Champions, kteří neprošli přes první kolo playoff. Zajímavostí je, že #1 seed neprošel do semifinále ani loni. Nejočekávanější čtvrtfinále proběhlo ve velkém stylu, jelikož nabídlo nejvyšší počet bodů, které kdy v zápase postseason padly. Vyhrát však mohl jen jeden a jelikož vítěz měl na svém rosteru hned PĚT hráčů s 23+ body, právem může slavit svou šestou výhru v řadě. Dotáhnou to Lootikville na eight-straight-wins a stanou se Champions podruhé za dva roky?

Psojedy Hawks (#2) vs Slanec (#7)
 Nejtěsnějším z quarterfinals se stal souboj, který nakonec o 21 bodů vyhrál jeden ze dvou týmů, jenž regular season zakončil s letošním nejlepším recordem 11-3. Psojedy Hawks zůstávají nejvýše nasazeným týmem v soutěži a svému vítězství mohou vděčit především dvojici tight end Darren Waller a running back David Johnson, kteří dohromady urvali 54.30 fantasy points za 283 scrimmage yards a 1 TD. Slanec se tedy sice stejně jako loni probojoval až na druhé místo své divize, ale stejně jako v loňském roce, i teď jeho cesty končí ve čtvrtfinále. Tahoun týmu Derrick Henry svými 25.20 fantasy points tentokrát s výsledkem nic nezmohl. 

Slepa Veverka (#3) vs Neutitschein Stoners (#6)
 Zavřete oči, odcházím. To si asi řekli hráči mých Stoners ještě před tímto utkáním, jelikož méně bodů jsem naposledy skóroval ve weeku 8 loňského roku. Rovněž nepamatuju, že by z mé soupisky pouze jediný hráč překonal hranici 10 bodů. Snu o tom, že bych se snad mohl stát prvním člověkem v historii, který by vyhrál Tipovačku i Fantasy League, tvrdě vystavila stopku Slepa Veverka, které se čtvrtfinále náramně povedlo. Jejich season-high 159 bodů stálo za největším výpraskem v historii Fantasy postseason. O téměř 84 bodů totiž ještě nikdo neprohrál. Až teď já a tak se teda druhým rokem po sobě loučím prohraným čtvrtfinále. Gratulace vítězům. 

Zbrojovka z Brna (#4) vs Korben (#5)
 Trap game! Ukázalo se, že i když si všichni přáli jít do playoff z pátého místa a narazit tak na vítěze nejslabší divize, nebyla to ta ideální cesta. North Division Champions, kterým je tým Zbrojovka z Brna, totiž předvedl jejich třetí nejlepší výkon letošní sezóny. Obecně lze říct, že se potvrdilo pravidlo, které praví, že když někdo skóruje alespoň 130 bodů, v 97% případů je z toho win. Jednoznačným mužem zápasu se stal jejich quarterback Josh Allen, ze kterého Zbrojovka bezpochyb udělala nejpovedenější přestup roku. Korben tedy sice obrátili svůj record 5-9 z loňského roku na letošních 9-5, ale mezi čtyři nejlepší se už probojovat nedokázali.

TOP hráči čtvrtfinále:
1) Ryan Tannehill (QB, Slepa Veverka) – 43.02 pts
2) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 40.66 pts
3) Jalen Hurts (QB, Lootikville) – 37.82 pts
4) Darren Waller (TE, Lootikville) – 30.00 pts
5) Marvin Jones (WR, Lootikville) – 27.20 pts

Fantasy League 2020 Semifinals:
Psojedy Hawks (#2) vs Slepa Veverka (#3)
Zbrojovka z Brna (#4) vs Lootikville (#8)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *