Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 8

 Zatímco v South Division a West Division stačí record 4-4 k umístění zajišťující playoff, ve West Division stačí tento winning record až k poslední páté příčce. V East Division se zase formuje parádní souboj o přímý postup. Do konce základní hrací části chybí šest kol. Co vy? Jaké jsou vaše šance? Hrajete a bavíte se nebo už se nemůžete dočkat příštího roku, jelikož jste propásli registraci a šanci vyhrát balíček fotbalových cen?

 1) Absolutní masakr manželky OJ Simpsona. Tehdy v roce 1994, ale také nyní o 26 let později. Mí Neutitschein Stoners (5-3) zničili o 78 bodů tým OJ Simpsons wife (5-3). Tato výhra může mít vzhledem k velmi kvalitně obsazené West Division výrazný vliv na její konečné pořadí. Se ziskem více než 48 bodů řádil především Patrick Mahomes.

 2) Nejméně skórovaných bodů ze všech vítězných týmů tohoto kola stačil staronovým lídrům nadupané South Division k pohodové výhře o skoro 22 bodů. Slepa Veverka (6-2) si hlavně díky Ryanu Tannehillovi a obraně Colts poradila se slabými Western Wolfs (1-7), v jejichž řadách pouze 2 z 9 hráčů překonali hranici 7 fantasy points.

 3) Ve velmi dramatickém, vyrovnaném a pro oba týmy veledůležitém South Division matchupu byli těmi lepšími nakonec Bratislava Bucks (5-3). Pro obhájce loňského titulu Lootikville (4-4) se tak jedná o druhou porážku v řadě a zranění Daka Prescotta tedy zjevně výrazně ovlivnilo jejich výsledky a tím pádem také šance na celkovou obhajobu.

 4) Ostrava Seahawks (4-4) urvala must-win zápas nad týmem Laskonky (1-7) v nejtěsnějším utkání tohoto kola. Necelých osm bodů, které rozhodly mezi vítězem a poraženým, urval pro svůj tým až během MNF tight end Evan Engram. Seahawks tak předvádějí parádní season comeback, připsali si čtvrtou výhru v řadě a stále dohánějí čelo nabušené South Division.

 5) Slanec (5-3) potřeboval proti jednomu z nejlepších týmů ligy KaBirex10 (7-1) předvést dobrý týmový výkon, aby mohl pomýšlet na výhru. Deshaun Watson však měl bye week, avšak Fitzmagic, náhradník týmu Slanec, byl avizovaně v roli startera Dolphins nahrazen mladým Tuou Tagavailoou. Chyba, kterou lídři East Division bez váhání využili.

 6) Ačkoli Devils (4-4) o necelých 15 bodů podlehli v tomto matchupu, o jeden zápas stále vedou obdobu NFC East – North Division. Za Iglau Silversity (4-4) skórovala skoro 55% veškerých bodů dvojice Davante Adams a Giovani Bernard. To, že playoff pozice jsou pro Silversity stále na dohled, je tak především jejich zásluha.

 7) Budweis Beers (6-2) vylepšují svůj winning record i celkové skóre a co je pro ně nejdůležitější, jejich ztráta na průběžné East Division Champs tak nenarůstá. V jejich kádru bychom našli hned čtyři hráče, kteří přispěli ziskem minimálně 19 bodů. Na soupisce poražené Zbrojovky z Brna (3-5) bychom takového hráče nenalezli ani jednoho. I přes to ani jejich ztráta na lídra své divize nenarostla.

 8) Po nekonečně dlouhých třech kolech se z výhry raduje také některý z týmů ve slaboučké North Division. Seafunhawks (3-5) si hlavně díky Russellu Wilsonovi připisují povinné vítězství nad jediným winless týmem ligy Kuprezaci (0-8), jejichž manažer na nás už dávno hodil bobek. 

 9) Tento zápas přinesl možná překvapivě těsné skóre, avšak samotný vítěz překvapením není. Možná nejlepší tým ligy Psojedy Hawks (7-1) zvítězil o necelých 14 bodů a na špici West Division svým nejbližším pronásledovatelům odskočili již na rozdíl dvou výher. Za to Budweis Hellboys (1-7) tažení Aiyukem stále zoufale vyhlížejí výhru, která nepřichází již pět týdnů.

 10) A to nejlepší na konec. Letos teprve potřetí se ukázalo, že ani zisk přesahující 130 fantasy points ještě nemusí znamenat výhru. Týmu Svetice Knights (5-3) nestačilo ani famózních 35.65 bodů, které skórovala obrana Dolphins, neboť za Korben (4-4) hráli hned dva ze tří nejlepších hráčů tohoto kola. Dvojice Dalvin Cook a DK Metcalf skórovala dohromady neuvěřitelných 89.70 fantasy points. Žádná jiná dvojice hráčů jednoho týmu ještě nikdy takové množství bodů v jednom týdnu nenasázela.

 TOP hráči tohoto kola:
1) Dalvin Cook (RB, Korben) – 49.60 pts
2) Patrick Mahomes (QB, Neutitschein Stoners) – 48.64 pts
3) DK Metcalf (WR, Korben) – 40.10 pts
4) Miami Dolphins (DEF, Svetice Knights) – 35.65 pts
5) Russell Wilson (QB, Seafunhawks) – 34.74 pts

 TOP hráči kola (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
2x – Neutitschein Stoners
2x – Lootikville
1x – Slanec
1x – Svetice Knights
1x – Korben
1x – Iglau Silversity

 TOP výkony sezóny (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
1) KaBirex10 – 170.38 pts (week 4)
2) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
3) Korben – 154.16 pts (week 1)
4) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
5) KaBirex10 – 152.78 pts (week 5)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *