Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2020,  Uncategorized

IRVIN A BLAIR KONČÍ, CARROLL POKUTOVÁN

 Začít sezónu s recordem 2-0 je sice super, o tom žádná, ale ani náhodou to neznamená, že s tím nepřicházejí také špatné zprávy. Super Bowl XLVIII Champion linebacker Bruce Irvin (na fotce) a také nadějný second-year safety Marquise Blair si v nedělním utkání proti Patriots přivodili nechvalně proslulé torn ACL. Toto zranění kolene je oba shodně vyřadilo ze zbytku celé letošní sezóny. Blair a také vyloučený Quandre Diggs byli celkem solidně zastoupeni jiným safetym, jímž je Lano Hill, který si připsal také game-saving tackle v poslední vteřině zápasu. Kdo ale nahradí Irvina, pro kterého návrat do Seattlu skončil téměř dříve než začal? Bude to Cody Barton, Ben Burr-Kirven nebo je třeba vytáhnout z practice squadu Shaquema Griffina? A znamená tohle zranění konec Irvinovy fotbalové kariéry?

 Tým Seattle Seahawks je pokutován částkou $250k a head coach Pete Carroll dalšími $100k za to, že Carroll během podstatné části nedělního zápasu proti Patriots neměl nasazenou roušku či jinou ochranu úst a nosu. Se stejnou sankcí po weeku 2 odešli rovněž trenéři 49ers, Broncos, Saints a Raiders. Jde vidět, že NFL bere protikoronavirová opatření a zdravý hráčů velmi vážně. To plně schvaluju. Proč ale se stejnou pokutou neodchází také Patriots, když Bill Belichick měl převážnou část utkání napůl složený respirátor umístěn někde mezi nosem a ústy, mi zůstává záhadou. 

 Co si myslíte o oněch zraněních? Jak se to promítne do naší sestavy? A jaký je váš názor na pokuty za sundané roušky? Byl jsem jediný, nebo ten Belichick přišel úsměvný i vám? Ne a nemyslím tím fešácký mullet jeho syna, ale respirátor jeho otce… Dejte vědět do komentářů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *