Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 2

 Druhý týden nepřinesl jen několik parádních utkání napříč NFL, ale budou to také některé matchupy naší Fantasy League, které se zapíší do kronik. Tak se na to pojďme podívat. Plus pro ty, kteří se článkem prokoušou až na jeho konce, čeká malé a snad příjemné překvápko.

 1) Velmi nepravděpodobný obrat předvedli mí Neutitschein Stoners (1-1) a díky Chrisi Carsonovi otočili zápas proti Bratislava Bucks (1-1), kterým tak doslova ukradli nadějně rozjetý matchup.

 2) Trio Russell Wilson, Calvin Ridley a Jordan Reed se urvalo ze řetězu a Robertovi Seafunhawks (1-1) si tak hlavně díky této trojici poměrně s přehledem poradili s Western Wolfs (1-1). 

 3) Zbrojovka z Brna (1-1) si po prohře o 45 bodů připsala výhru o 35 bodů nad Budweis Hellboys (0-2) a zatím tak letos nepoznali zápas, který by se rozhodoval až během primetime games v neděli a pondělí. 

 4) Naopak pořádné drama nabídlo střetnutí Devils (1-1) a OJ Simpsons wife (1-1). Drama to bylo historické, jelikož ještě nikdy v historii Seahawks CZ/SK Fantasy League nerozhodovaly pouhé 2 setiny bodu, které jsou ekvivalentem 18 cm získaných na hřišti!

 5) Na parádní představení z minulého týdne nenavázal tým Korben (1-1), který oproti weeku 1 neskóroval ani polovinu bodů. Z tohoto zaváhání se tak mohl těšit Slanec (2-0), který tak letos i napodruhé vyprovodil své soupeře debaklem alespoň o 45 bodů, což se nikomu jinému nepovedlo.

 6) Povedený vstup do letošního ročníku předvádějí také Světice Knights (2-0) vedení Aaronem Rodgersem. Druhou porážku sezóny si naopak připsali Ostrava Seahawks (0-2). 

 7) Druhou výhru slaví rovněž Psojedy Hawks (2-0). Ve velmi dramatickém matchupu, ve kterém každý chvilku tahal pilku, nakonec přetlačili Slepou Veverku (1-1) o 11 bodů, k čemuž přispěla hlavně dvojice Darren Waller a Ezekiel Elliott.

 8) Kuprezaci (0-2) nestačili na obhájce loňského titulu Lootikville (2-0). Tým Kuprezaci tam má sice sedmý nejvyšší počet skórovaných bodů, ale díky dvěma prohrám jsou na dně tabulky.

 9) Laskonky (0-2) tentokrát nikoli těsně, ale na celé čáře podlehli Budweis Beers (1-1), když hned 5 z 9 hráčů na jejich soupisce nepřekonalo ani hranici 6 fantasy points a nikdo napříč celou ligou neskóroval v tomto týdnu tak málo bodů.

 10) Opět se přepisovaly historické tabulky, když nejvyšší počet fantasy points v historii skóroval tentokrát tým Iglau Silversity (1-1). Na jejich 162.21 fantasy points nestačil tým KaBirex10 (1-1) o více než 78 bodů.

TOP výkony sezóny:
1) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
2) Korben – 154.16 pts (week 1)
3) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
4) Slepa Veverka – 151.96 pts (week 1)
5) Budweis Beers – 136.73 pts (week 2)

TOP hráči kola:
1) Aaron Jones (RB, Lootikville) – 46.60 pts
2) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 43.48 pts
3) Dak Prescott (QB, Lootikville) – 41.80 pts
4) Russell Wilson (QB, Seafunhawks) – 41.42 pts 
5) Alvin Kamara (RB, KaBirex10) – 38.40 pts

 Odteď budete moct na konci každého týdenního souhrnu najít také nejlepší týmové výkony sezóny a nejlepší hráče každého kola. Je tomu tak nejen vzhledem k informační hodnotě oněch údajů. Vyhlašuji totiž pro letošek také jednu novinku. Příští červen dostanou přihlašovací údaje do třetího ročníku naší Fantasy League přednostně až TŘI manažeři. Prvním bude ten, který předvede nejlepší výkon celé sezóny a v jednotlivém kole si připíše nejvyšší bodový zisk. K tomu má tedy zatím nejblíže Štěpán z Iglau Silversity. Přednostní možnost přihlásit se do třetího ročníku Fantasy League dostane taktéž ten manažer, na jehož soupisce najdeme nejčastěji nejlepšího hráče týdne. Při shodné četnosti Players of the Week bude mezi manažery rozhodovat celkové pořadí v tabulce. Zde má zatím po jednom bodu opět Štěpánův tým Iglau Silversity a také Tomáš a jeho loňští vítězové ligy Lootikville. Posledním, kdo dostane tuto přednostní možnost přihlášení, bude Fantasy Super Bowl II Champion, kterého se dočkáme na začátku ledna. Co myslíte, je to zajímavé zpestření letošní Fantasy League? A jak si zatím vedete? Sem s vašimi dojmy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *