Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2021

RADA SEA HAWKERS

 Já vím, slíbil to už na včerejšek a sliby, chyby. Věřím však, že mi ten malý zádrhel odpustíte. Bylo zapotřebí věci neuspěchat. Musel jsem totiž rozhodnout zodpovědně, kvalitně a v tom nejlepším zájmu celého fanclubu, byť to bylo na úkor delší doby trvání. Po měsíc trvajícím “výběrovém řízení”, které jsem se snažil pojmout opravdu upřímně, zodpovědně a vědom si důležitosti svých slov a činů, je mi tedy ctí vám všem konečně představit šest českých a jedno slovenského člena 12s Family, kteří ode dneška vchází ve známost jako Rada spolku Czech & Slovak Sea Hawkers. Tito lidé, společně s každým dalším členem fanclubu, který o to bude mít zájem, pomohou naší rodící se organizaci pevně zapustit kořeny a vybudují její základy do takové podoby, abychom za rok mohli její osud svěřit do rukou všech členů fanclubu, kteří budou o svých zástupcích v Radě rozhodovat ve volbách, v nichž bude každý jeden člen nově vznikajícího oficiálního fanclubu disponovat jedním hlasem a v nichž může každý jeden člen fanclubu do této Rady sám kandidovat.

 Dámy a pánové, složení Rady, jejímž prvním a zcela zásadním úkolem bude dokončení stanov spolku a jeho formální založení, je následující: 

Prezident – David Szotkowski
Viceprezident – Jiří Stavar
Tajemník – Tomáš Čížek
Pokladník – Karel Myšák
Regionální zastupitel pro Čechy – František Čejka
Regionální zastupitel pro Moravu a Slezsko – Petr Uher 
Regionální zastupitel pro Slovensko – Jozef Chaloupka

 Všem 78 lidem, kteří jste vyjádřili svůj zájem a přispěli jste k založení fanclubu, od srdce děkuji! Ať už se řadíš mezi ty, kteří chtějí patřit “jen” mezi pasivní členy, a nebo jsi vyjádřil svou vůli pomoct, ale do Rady jsi vybrán nebyl, očekávej, že se Ti někdo z nás ozve ohledně případných dalších možností, jak je možné pomoct a také ohledně platby členského poplatku. Ani já sám však zatím nevím, kdy a kam přesně mají být tyto peníze zaslány.

 Jo a abych nezapomněl… Mám vám všem od samotné Aleny, členky centrální Rady Sea Hawkers v Seattlu, vyřídit její upřímné pozdravy a také díky za to, kolik lidí s modrozelenou krví se nás na tomto kousku světa našlo a zformovalo! Já se k jejím slovům připojuji a přikládám mapku, která ukazuje, jak krásně jsme rozeseti ve všech koutech Česka a Slovenska. Tohle všechno se děje jen díky vám! Děkuji, že na zdejší poměry společně budujeme něco absolutně jedinečného! Nová éra začíná právě dnes…

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=17.4436765&y=49.6727187&z=7&sid=60509efe3e009c187e53dd21

SEA!!! HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *