Czech & Slovak Sea Hawkers,  Archiv,  Sezóna 2021

FANCLUB IS LOADING… PLEASE WAIT…

 Zde je malý souhrn toho, co se za poslední dny, měsíce a roky stalo.

28. dubna 2016
 Honza zakládá naši Seahawks facebookovou stránku. 

3. ledna 2019
 Poprvé píšu Honzovi, zda by od následující sezóny nechtěl pomoct s chodem stránek.

březen 2019
 Začínám pracovat na fotbalové knižní publikaci. Snad ji ještě v tomto životě dopíšu. 😀

11. dubna 2019
 Představuji se československým 12s, publikuji svůj první článek a de facto přebírám správu stránky s 343 sledujícími. 

20. února 2020
 První společná sezóna je za námi. Společně jsme probudili 12s Spirit, který na polovině světa mezi Německem a Havají nemá obdoby. Stránka se rozrůstá a počet sledujících již dosahuje čísla 525. V tento den poprvé píšu do Seattlu s tím, že bych se rád zeptal, co by to vlastně znamenalo, kdybychom chtěli založit oficiální fanclub.

22. února 2020
 Dostávám odpověď od Aleny. Ta je jednou z členek centrální rady organizace Sea Hawkers v Seattlu a mj. má na starost příjem nových členů. Alena píše, že je velmi ráda, že slyší o 12s ve střední Evropě, že momentálně finišují práce na největší změně stanov organizace Sea Hawkers za dlouhá desetiletí a že ukončení těchto akcí a tím pádem i možnost požádat o založení nového oficiálního fanclubu odhaduje někdy na druhou polovinu dubna 2020.

březen 2020
 Koronavirus má jiný plán a postupně ukládá k ledu světovou ekonomiku, lidské životy, práci na nových stanovách organizace Sea Hawkers a s tím i jakékoliv přijímání a zakládání nových fanclubů po celém světě.

7. ledna 2021
 Alena píše, že koronavirová situace zastavila většinu dění v organizaci Sea Hawkers téměř na celý rok, že ve skutečnosti se s pracemi na restrukturalizaci organizace a s tvorbou nových stanov končí až teď a zároveň se ptá, zda náš zájem o založení oficiálního fanclubu trvá. Obratem odpovídám, že ano.

19. února 2021
 Máme za sebou druhou společnou sezónu a v dopoledních hodinách dostávám zprávu od Aleny, na kterou jsme tolik čekali. Obsahuje základní informace, jak postupovat při zakládání nové divize oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks. V 8 hodin večer všem veřejně sděluji záměr založení oficiálního fanclubu, obdržení instrukcí ze Seattlu a ptám se, kdo by do toho šel. Ještě do půlnoci se mi ozve 42 lidí. To vše bez jediného dne přesně rok od chvíle, kdy jsem ohledně této věci poprvé napsal do Seattlu. I tohle je jedním z důsledků, které způsobila pandemie covidu…

10. března 2021
 Celkem 44 českých a slovenských fans se ozvalo nazpátek, že by rádi, byť minimálně, pomohli s fungováním fanclubu. Domlouvám se tedy s desítkou autorů těch nejlepších, nejzajímavějších a nejmodrozelenějších “pohovorů”, které jste mi poslali nazpátek. Z této desítky formou online meetingů vybírám členy budoucí Rady na následující sezónu.

14. března 2021
 Údaje celkem 78 českých a slovenských 12s posílám do Seattlu v souvislosti s naší registrací jakožto prvního oficiálního fanclubu na celém Euroasijském kontinentu východně od Německa.

15. března 2021
 Kontaktuji šestici členů Rady, kteří z celého “výběrového řízení” vyšli vítězně a veřejně oznamuji jejich sestavu. Od tohoto dne se dá říct, že na řízení fanclubu již oficiálně nejsem sám. Aby taky jo, když naše počty za dobu mého působení narostly o 122%. Ano, už je nás celkem 760 a pokud vše půjde dle předpokladů, v příštím roce vystřídáme Vikings na stříbrné příčce mezi fanpages NFL týmů v našich dvou státech.
Oh, wait… Tohle datum je až zítra… 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *