Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019,  Zápasy

REVIEW Seattle Seahawks (1-1) at Minnesota Vikings (2-0)

 Včera v časných ranních hodinách jsme v Minneapolis nastoupili k našemu druhému letošnímu preseason zápasu a tamním Vikings jsme po slibně rozjetém prvním poločase nakonec podlehli 19-25. Jelikož je to ale stále jen preseason, nemusíme truchlit a naopak se zaměřme na to, co nám vyšlo a jak se komu dařilo.

 V prvních dvou possessions se na hřišti letos poprvé objevil náš útok číslo jedna vedený Russellem Wilsonem. RW3 zkompletoval solidních 6/9 pokusů pro 82 yardů a třeba RB Chris Carson si v oněch dvou possessions připsal na konto 28 yardů. Not bad…

 Po safety ze zápasu s Broncos si další big play připsal navrátilec v našem dresu DeShawn Shead (až včera jsem zjistil, že se jeho jméno nečte [Šít] :D). Tento defensive back v druhé čtvrtině zápasu zachytil interception, kterou vrátil celých 88 yardů a byl z toho pick six. Většina naší sidelajny mu ihned běžela gratulovat do endzone a z této oslavy vznikla i zde přiložená skupinová fotka. DeShawn Shead [Šed] by tak mohl být velmi platným hráčem naší secondary.

 Poslední věc, kterou bych z tohoto zápasu rád zmínil, jsou naše special teams. Punter Michael Dickson opět předvedl svou silnou nohu, když dva nejdelší z jeho puntů měřily 53 a 59 yardů. Jak řekl Pete Carroll “He’s already in regular season form”. Onen 53 yardů dlouhý punt by byl jistě kousek vrácen, avšak to by na hřišti nesměl být náš rookie safety Ugo Amadi, který svým bezprostředním tacklem nedovolil returnerovi Vikings ani yard. Pokud jej letos neuvidíme v obraně jako startera, věřím, že o místo ve special teamu si říká víc než výrazně. No a nakonec opět pochválím kickera Jasona Myerse a zopakuji, že si myslím, že po dvou letech nejistoty máme kvalitního kickera, na kterého, jak to vypadá, se můžeme spolehnout. Myers si připsal 100% úspěšnost, když proměnil všechny čtyři field goaly, před něž byl postaven. Nejdelší z nich měřil 52 yardů. Avšak vypadalo to, že při směru a síle kopu by tento pokus byl dobrý alespoň ze šedesáti yardů.

 Takže #GoHawks a za týden vzhůru na Chargers!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *