Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka

SOUTĚŽ O DRES RUSSELLA WILSONA

TIPOVAČKA 2020 – DŮLEŽITÉ INFORMACE A PRAVIDLA

 Kromě druhého ročníku We are 12s CZ/SK Fantasy League, jejíž Draft absolvovala dvacítka z nás úspěšně již na konci června, vás letos opět čeká a nemine zdejšími fanoušky velmi oblíbená TIPOVAČKA! Ta je tady úplně pro všechny, kteří si chtějí zatipovat a zasoutěžit bez nutnosti jakékoliv registrace nebo nějakých vstupních poplatků. No a první kolo jejího druhého ročníku je tady! Letos navíc její vítěz získá cenu nejlepší z nejlepších – Seahawks dres #3 Russell Wilson! Tipovačka bude probíhat prakticky stejně jako loni. To znamená, že každý týden budeme tipovat, jak dopadne zápas našich Seahawks. Loňští účastníci si vše jistě dobře pamatují. Nováčci však nemusí vůbec smutnit, jelikož jsou vřele vítáni. Pravidla, ceny pro vítěze a další důležité informace se dozvíte, když budete pokračovat ve čtení.

 Příspěvek, pod kterým se můžete zúčastnit prvního kola letošní Tipovačky, se zde objeví už zítra! Nejlepší tipéři se letos mohou těšit na ceny, které jsem do soutěže mohl nakoupit díky ČTRNÁCTI štědrým dárcům z řad našich 12s. Ti během uplynulého půl roku vyslyšeli mou prosbu o finanční příspěvek na chod naší stránky. Mockrát všem těmto lidem děkuju. Na ceny do soutěží jste přispěli celkovou částkou 5 634 Kč. Kdybyste chtěli mé články odměnit i vy, a výměnou za fotbalové informace tak přispět na soutěže pro příští rok, budu velmi rád, když navštívíte fanshop na našem webu www.seahawks.cz nebo se mi ozvete do zpráv. Teď už se tedy pojďme podívat na to, co vlastně je ta TIPOVAČKA 2020 zač. Zde je seznam tipovaných parametrů jednotlivých zápasů a jejich bodové ohodnocení.

1) VÍTĚZ ZÁPASU
– tipovat můžete buď výhru Seahawks, remízu nebo výhru soupeře
– správný tip => 4 body (na Tvé konto v Tipovačce 2020)
– špatný tip => 0 bodů

2) POČET BODŮ SEAHAWKS
– odchylka o 0-3 body => 2 body
– odchylka o 4-7 bodů => 1 bod
– odchylka o více než 8 bodů => 0 bodů

3) POČET BODŮ SOUPEŘE
– odchylka o 0-3 body => 2 body
– odchylka o 4-7 bodů => 1 bod
– odchylka o více než 8 bodů => 0 bodů

4) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RECEIVING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– tipovat můžete buď ano nebo ne
– správný tip => 1 bod
– špatný tip => 0 bodů

5) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RUSHING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– tipovat můžete buď ano nebo ne
– správný tip => 1 bod
– špatný tip => 0 bodů

PRAVIDLA TIPOVAČKY 2020:

– Tipovačka má 17 až 21 kol. Vždy jedno kolo týdně. Jedno kolo rovná se jeden tipovaný zápas. V prvním hracím týdnu začínáme zápasem Seattle Seahawks at Atlanta Falcons. Soutěž končí posledním zápasem Seahawks v sezóně 2020. Konec tedy může nastat nejdříve s posledním zápasem regular season Seattle Seahawks at San Francisco 49ers a nejpozději (💜💚kéž by💚💜) v Super Bowlu LV.

– Každý týden se tipujeme parametry pouze jednoho jediného zápasu. V 16ti hracích týdnech a případných zápasech postseason se bude vždy jednat o zápas našich Seahawks. Pouze v polovině října (week 6 = bye week) půjde o předem zvolený souboj jiných týmů, který společně vybereme v anketě.

– Všechny parametry tipovaných zápasů odhadujeme včetně případného prodloužení.

– Své tipy vkládejte formou komentáře pod příspěvek nadepsaný “TIPOVAČKA 2020 – WEEK X”, a to nejpozději v čase kickoffu tipovaného zápasu. Příspěvek TIPOVAČKA 2020 – WEEK 1 se zde objeví již zítra. Následující kola budeme tipovat pod jednotlivými příspěvky, které budou zveřejněny vždy 3 dny před naším příštím zápasem. 

– Pokud se nezúčastníte některého z kol Tipovačky, neznamená to Vaši automatickou diskvalifikaci. Logicky se tím však snižuje Vaše šance na dobré umístění, a tím pádem i celkovou výhru a zisk některé z cen v druhém ročníku Tipovačky.

– Každý hrací týden je možné tipovat pouze jednou. Více tipů v rámci jednoho kola automaticky znamená zisk nula bodů. Diskvalifikace pro dané kolo rovněž platí při uvedení dvou různých tipů na facebooku We Are 12s CZ/SK a na našem webu www.seahawks.cz. K hlasování si vyberte pouze jednu z uvedených možností.

– Své tipy po zveřejnění již neupravujte. Nelze tak zaručit započítání těch tipů, které byste zapsat chtěli.

– V jednom kole lze dosáhnout maxima 10 bodů.

– V případě celkové rovnosti bodů jsou kritéria pro určení konečného pořadí následující:
1. Celkové množství bodů získaných za parametr zápasu „1)“, tedy “vítěz zápasu”.
2. Vyšší bodový zisk z kola Tipovačky, ve kterém jste dosáhli svého nejvyššího počtu bodů.
3. Počet kol s nejvyšším bodovým ziskem tipéra. (popsáno v kritériu č. 2)
4. Opakování druhého a třetího kritéria aplikované postupně na kola s nižším ziskem bodů.

– Poštovné při zasílání výher je mimo Česko a Slovensko hrazeno výhercem.

– Celkově se loňské Tipovačky zúčastnilo 65 tipujících. Reálnou šanci umístit se v TOP 3 mělo před posledním kolem 10 tipujících. Před posledním kolem rovněž platilo, že nejeden tipující, který zmeškal 2-3 kola Tipovačky, měl stále reálnou šanci umístit se v TOP 3. Vítěz Tipovačky 2019 získal celkem 111 bodů, které nasbíral v 19 kolech. Během předchozích 18 kol přitom ani jednou nebyl v průběžném vedení. Takže to bylo pořádně napínavé. (A ano… Jestli si dobře pamatujete, pak víte, že tím vítězem jsem byl já. :D)

A to nejlepší tedy na úplný závěr…

CENY PRO VÍTĚZE TIPOVAČKY 2020 (pořízeno díky darům fans We are 12s CZ/SK):
1. místo => modrý dres Seattle Seahawks #3 Russell Wilson v hodnotě 100$
2. místo => modrý vak na záda aka batoh Seattle Seahawks v hodnotě 30$
3. místo => modrozelená peněženka Seattle Seahawks v hodnotě 20$

 Co na to všechno a hlavně na ten dres říkáte? Je to BOMBA, že?! 💜💚

 Loni to bylo napínavé a funny až do samého konce. První kolo druhého ročníku Tipovačky startuje už zítra, tak si tuto příležitost rozhodně nenech ujít! =)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *