Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

STARONOVÍ HAWKS

 Nově příchozím hráčem, který bude během následujících měsíců bojovat o místo starting cornerbacka, je Linden Stephens (na fotce jedna z jeho šesti career interceptions na college). Pokud se podíváme na jeho statistiky v NFL regular season games, pak zjistíme, že si zahrál pouze ve třech zápasech. V těch si na konci loňské sezóny v dresu Miami Dolphins při třiceti snapech připsal tři tackly a když jeho směrem čtyřikrát letěl míč, receiver nad Stephensem vždy vyhrál a míč zachytil. Pravda, nijak oslnivé, ale uvidíme, zda se z něj nevyklube něco víc… Stephens byl původně do NFL přiveden týmem Saints v roce 2018 jako undrafted free agent, dále byl, povětšinou na preseason rosteru, také krátce v týmech Rams, Broncos a Dolphins. Většinu loňské sezóny pak byl členem practice squad našich Seahawks.

 Před dvěma dny jsme na soupisce měli celkem 15 offensive linemanů. Jo, to je sice víc než dost, ale ne zas tak dost abychom nepodepsali šestnáctého. Do týmu přichází Kahlil McKenzie. Jeho šance probojovat se přes celý offseason program až do základního 53-man rosteru nejsou tak velké, jako je tomu u dřívějších lukrativnějších kontraktů v podobě hráčů jako Brandon Shell, B.J. Finney nebo Cedric Ogbuehi, ale narozdíl od nich už Kahlila v Seattlu známe. Loňskou sezónu byl totiž, stejně jako dříve zmíněný cornerback Linden Stephens v našem practice squadu. McKenzieho si původně v šestém kole Draftu 2018 vybrali Chiefs a na začátku letošního roku si zahrál v krátce existující XFL. Do zápasu National Football League však nikdy nezasáhl a kdyby se tak stalo v sezóně 2020, jednalo by se o překvapení. Zajímavostí je, že jeho otec je bývalý general manager Oaklandu Raiders Reggie McKenzie.

 Další hráče na pozice cornerback a offensive lineman, myslím, můžeme zcela jistě očekávat jako jedny z našich výběrů blížícího se Draftu 2020. Jeho první kolo proběhne již zítra v noci, přičemž tentokrát bude vše probíhat čistě v on-line podobě. Za předpokladu, že se nevytrejdujeme naším prvním pickem až do druhého kola, tak se někdy mezi páteční pátou a šestou hodinou ráno našeho času dozvíme, který hráč se stal naším letošním first-round výběrem.

 Sledujete Draft pravidelně? Pokud ano, budete jej sledovat i letos, kdy bude probíhat v takovéto bezprecedentní podobě? Nebo naopak patříte k těm, kteří draft nesledují a vždy si jen počkají na konkrétní jména? No a koho že si to vybereme? Máte svůj tip? Sem s ním…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *