Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019,  Zápasy

REVIEW Seattle Seahawks (2-1) at Los Angeles Chargers (0-3)

 Třetí ze čtyř zápasů letošní preseason je již minulostí a naši Seahawks v něm porazili Los Angeles Chargers poměrem 23-15. Na konci třetí čtvrtiny jsme vedli dokonce 23-3, avšak quarterback Easton Stick, 6th-round pick letošního draftu, tak tak že nedovedl Chargers k velkému obratu, když ve dvou drivech poslední čtvrtiny skóroval 2 touchdowny a v třetím případě mu ke kompletní přihrávce a pokračování possession Chargers hluboko na naší polovině hřiště chybělo jen velmi málo.

 Co se nám včera povedlo? Tak prvně nutno říct, že skoro celý první poločas byl na hřišti náš útok #1 v sestavě odpovídající tomu, jak by asi měla vypadat offense během regular season. Russell Wilson si připsal 6/9 kompletních přihrávek pro 73 yardů a k tomu dalších 31 yardů přidal po zemi. RW3 byl velmi dobře podpořen prací running backů, jimž velel C.J. Prosise, který po zranění kyčle letos na hřiště nastoupil vůbec poprvé a hned si připsal 32 rushing yards, 1 TD a 15 receiving yards k tomu. Jenže při práci Travise Homera (27 rushing yards) a J.D. McKissica (20 rushing yards, 11 receiving yards), není zatím místo v 53-man rosteru jisté ani pro jednoho z nich a bude to ještě pěkně zamotané. A to se nám to zúžení kádru na 53 hráčů blíží mílovými kroky. Všechny týmy NFL musí sestavu hráčů takto “ostrouhat” do sobotních deseti hodin večer našeho času.

 Co se receiverů týče, taktéž není účast v 53-man rosteru zatím jistá pro nikoho kromě Tylera Locketta a D.K. Metcalfa. Dnes si však o toto místo opět výrazně řekl 7th-round pick z University of Hawai John Ursua (na fotce), když opanoval statistiky s 52 receiving yards. Jeho preseason stats tak po čtyřech zachycených přihrávkách pro 100 yardů nevypadají zrovna zle.

 V obraně kromě Mychala Kendrickse s třemi tackly opět vyzdvihnu práci letošního nováčka Ugo Amadiho, jehož výkon v podobě 5 tacklů a 12yd kick returnu mě opět nadchly. Nerad bych opominul výkon DeShawna Sheada, který pokračoval v big plays, když si po safety proti Broncos a 85yd kick return TD proti Vikings, dnes připsal zblokovaný pokus o extra point.

 A abych se neopakoval, kicker Jason Myers sice minul jeden point after try, ale k 2/3 XPT si připsal bravurní field goal ze vzdálenosti 58 yardů. Jestli by toto dva roky nazpět proměnil Blair Walsh, tak ať se do země propadnu.

 Náš poslední zápas preseason se koná v páteční čtyři hodiny ráno, kdy na CenturyLink Field přivítáme Oakland Raiders. Pak už vzhůru do ostrých střetnutí regular season!

#GoHawks #SEA #12s

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *