Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 2

 Zatímco první kolo nabídlo tipy vedle jak ta jedle, když si z něj neuvěřitelných 62.3% tipujících odneslo přesně nula celá nula bodů, v druhém týdnu jsme se dočkali velmi široce rozprostřených tref oceněných dvěma až osmi body. Ruku v ruce s touto skutečností šel hlavně fakt, že zatímco minule jsme všichni mylně odhadovali naši výhru, nyní 26 lidí tipovalo výhru našich Hawks, zatímco převahu Lions čuchalo ve vzduchu 31 z nás.

 Druhý hrací týden v naší Tipovačce zpravidla znamená, že poznáme prvního průběžného lídra, jemuž se na čele tabulky podaří osamostatnit. Bylo tomu tak i letos a do vedení rozjíždějící se páté sezóny se dostal majitel jména, jež je v Tipovačkových kruzích velmi známé. Robert Henzl obhajuje loňský titul, který po zásluze vybojoval díky zisku 110ti bodů a celkovému recordu 15-4. No a nyní jakoby to chtěl všem připomenout, když se s osmi body stal nejlepším tipujícím týdne. Jsme snad svědky early runu za první úspěšnou back-to-back obhajobou vítězství, jež v našich dvou soutěžích poznáme?

 Na druhém a třetím místě se nám se ziskem osmi bodů objevila jména dvou z nejskalnějších členů CSSH. Napříč tomu, že oba patří také mezi pravidelné účastníky Tipovačky, Tadeáš Vacek a Jakub Kyloušek zažili oba shodně pouze jednu sezónu s umístěním v TOP 20, čímž v brzké verzi podoby stupňů vítězů krásně doplňují Robertovu bohatou zkušenost s velmi dobrými umístěními. Ten totiž během čtyř let jako jediný v historii nikdy neskončil mimo TOP 15. 

 Přichází snad s pátým ročníkem období, kdy nová generace úspěšných soutěžících vyzve stálice Tipovačky k souboji o nejvyšší příčky dosavadních historických tabulek? Dokáže Robert zopakovat celoroční dominanci z loňského roku, kdy byl ve vedení po 14ti z celkových 19ti hracích týdnů? Abychom našli odpovědi na tyto otázky, musíme si ještě přes čtvrt roku počkat. Nyní je jisté pouze to, že po příštím týdnu může statisticky vést klidně někdo ze současné sedmé desítky. Jak se povedlo druhé kolo Tobě? A jaký pocit máš takto po úvodní desetině soutěže z čísel uvedených u svého jména? Jen se ostatním pochlub…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *