Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Uncategorized

SEZÓNA JE ZA HUMNY


 Ano, už jen a pouze posledních 10 dnů nás dělí do chvíle, kdy naši Seahawks poprvé v nové sezóně společně vběhnou na trávník. Do konce preseason programu na této fanpage nám tak zbývají už jen následující články a body, jejichž seznam zde uvádím, abyste se měli na co těšit.

4.9. – Training Camp stories, days 15-17

5.9. – Predictions of final 53-man roster

6.9. – Final 53-man roster

7.9. – !!! MEGAPŘEKVÁPKO !!!

9.9. – Tipovačka 2020 – informace, pravidla a zveřejnění cen pro vítěze

10.9. – Tipovačka 2020 – první kolo

12.9. – Seahawks at Falcons – preview

13.9. – SEAHAWKS OPENING KICKOFF

 Jinak jak jste si možná všimli, nedávno jsem zde nadhodil návrh na sraz československých 12s. Ten se setkal se zájmem, když se sešlo celkem 65 hlasů. Ty se pak vyjádřily následovně. Více než tři čtvrtiny z vás (77 %) si přejí, aby se sraz uskutečnil v Česku. Největší úspěch mezi městy sklidila Praha se 40 % celkových hlasů. Tu následuje Brno (20 %), Ostrava (17 %) a Bratislava (14 %). Na základě výše uvedeného jsem s některými z vás začal hledat možnosti různých míst, kde by se společné sledování zápasu mohlo uskutečnit. Ještě jednou ale zkusím poprosit co největší množství z naší 12s Family, aby zde do komentářů nebo do zpráv poslali své tipy na nějaký football-promítačka-pivko-friendly podnik. Nejlépe pak tedy v Praze, ale pokud znáte nějaké super místo v Brně, Ostravě nebo Bratislavě, rovněž mi o něm dejte vědět. Neříkám, že je stoprocentní, že se setkání podaří zorganizovat ještě tuto sezónu, ale ono pondělní MEGAPŘEKVÁPKO jsem taky měl v plánu až na příští rok, takže nikdy neříkej nikdy…

 Tak jo, to je z dnešního hlášení vše. Pokud se chcete vyjádřit nebo na něco zeptat ke srazu, final rosteru, tipovačce nebo k čemukoliv jinému, neváhejte tak učinit. Fotbal je za rohem!

#GoHawks #WeAre12s #RoadToSBLV

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *