Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Uncategorized

ČESKOSLOVENŠTÍ 12s VE SVĚTĚ

 Po zformování devadesátičlenné fotbalové komunity, po založení prvního oficiálního NFL fanclubu ve střední a východní Evropě a také po uspořádání epického srazu jsme dosáhli dalšího úspěchu, o kterém se nám všem před pár měsíci mohlo jen a pouze zdát… Hrdě reprezentujeme naše Seahawks až za oceánem!

 Oficiální instagramová stránka fanoušků Seattlu Seahawks “12s”, kterou sleduje víc než 117 tisíc lidí, sdílela video, kterého jsme se v rámci “Welcome Home 12s Flag Raising Project” zúčastnili také my – Czech & Slovak Sea Hawkers! Video, které přesdílela i naše domovská organizace Sea Hawkers, můžete shlédnout ZDE. Naše crew je v něm od času 0:24. Myslím, že navzdory vzdálenosti 8 400 km jsme o naší modrozelené rodině ve středu Evropy dali světu pořádně hlasitě vědět. Jako bonus, na nějž můžeme být hrdí, zmíním fakt, že jsme byli suverénně nejvzdálenějšími účastníky…
 Níže přikládám také celé naše video jako připomínku, že sraz to byl fakt epický a také jako pozvánku na sledování zápasu v roce 2022 pro ty, kteří při letošní sešlosti nepatřili mezi 35 účastníků oné parádní párty!

SEA!!! HAWKS!!! SEA!!! HAWKS!!! SEA!!! HAWKS!!! SEA!!! HAWKS!!! SEA!!! HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *