Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Uncategorized

CHCEŠ DO MNICHOVA?

 Více než dva miliony lidí za méně než hodinu! S takto extrémním zájmem se včera setkalo spuštění prodeje vstupenek na listopadové střetnutí našich Seahawks proti Buccaneers v Mnichově. Z aktuálních 109ti členů fanclubu se fotbaloví bohové usmáli jen na dva a po lístcích se jen zaprášilo… Není však všem dnům konec! Zamáčkni slzu, protože nějaký ten lupen do Allianz Areny mezi vás ještě rozdáme!!! Jakým způsobem se ke splnění svého snu dostat, si povíme již brzy. Už nyní však prozradím dva způsoby, jak násobně zvýšit své šance na výlet do Mnichova nebo na zisk hromady podepsaných i nepodepsaných Seahawks věcí, které najdeš v nedávném facebookovém příspěvku.

1) Pokud jsi tak stále neudělal/a, staň se členem Czech & Slovak Sea Hawkers! Napiš mi na prezident.sea@gmail.com, přidej se k nejvýchodnějšímu oficiálnímu NFL fanclubu světa a buď součástí naší modrozelené rodiny.

2) Na 3. října si rozhodně vem dovolenou! O den dříve totiž v Brně proběhne sraz, kde jsou všichni 12s vítáni. Kromě velkoplošného plátna se zápasem Seahawks vs Lions si tam třeba zajistíš výlet do Mnichova… Více ZDE!

GO SEAHAWKS!!! GO SEA HAWKERS!!! GO ČEŠI A SLOVÁCI DO MNICHOVA!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *