Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2022,  Uncategorized

KONEC POCHYBNOSTÍ

 Uplynulé dny a hodiny zatly tipec mnoha spekulacím. Některé se týkají nás, jiné zas fotbalistů a dalších funkcionářů. Pojďme si je společně projít. 

 7-0! Tentokrát nemám na mysli nějakou defenzivně laděnou low-score game. Jedná se o poměr hlasů jednoho konkrétního bodu, o němž se hlasovalo na noční schůzi centrální Rady Sea Hawkers v Seattlu. A jaký že to byl bod? Otázka na sedmičlennou Radu zněla: ,,Souhlasíte, aby se status Czech & Slovak Chapter změnil z Trial na Full?” Sedmkrát pro, ani jednou proti, jednohlasně schváleno… Ano, my to skutečně dokázali! Máme za sebou roční zkušební dobu, během níž jsme řádně splnili všechny povinnosti a ode dneška již nikdo nemůže pochybovat o tom, že bychom snad nebyli plnohodnotnou součástí organizace Sea Hawkers! Každopádně hlasování bylo anonymní, takže vám nemůžu říct, který člen Rady jak hlasoval… 😀 Naše československá Chapter se celosvětově stala jubilejní čtyřicátou skupinou fans v rámci oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks. Krásné jubileum pro nás, pro Sea Hawkers i pro samotné Seahawks! Nyní disponujeme hlasovacími právy, k dispozici nám budou speciální slevy na Seahawks shopu, při včasném plnění všech úkolů dostaneme jednou ročně podepsaný předmět, dorazí nám balíček drobností z Training Campu a mnoho dalšího… Děkuji všem 108mi členům, že jsme to společně dotáhli až sem a že společně tvoříme jediný oficiální NFL fanclub u nás. Díky, 12s!!! 

 Více méně konec pochybností je také v další otázce našeho starting quarterbacka pro nadcházející sezónu. Tedy přesněji tři možnosti se definitivně scvrkly na dvě. Sice stále nevíme, zda bude starter Geno Smith nebo Drew Lock, což krásně demonstrovala vyrovnaná anketa na našem instagramu, ale téměř jistě se dá říct, že vybírat se bude skutečně pouze z dvojice Geno a Drew. Tolik zmiňovaná možnost, že bychom z Clevelandu tradovali Bakera Mayfielda je ta tam… Nemusím se dlouze vypisovat o tom, proč, zač a jak, neboť vše podstatné už za mě shrnul internet. Hned po ránu na mě vyskočily dva obrázky. Na tom prvním byli chlápci z populárního pořadu Mistři zastavárny oblečení v dresech Caroliny Panthers, kteří říkali: ,,Nejlepší nabídku, kterou vám mohu dát, je fifth-round pick s tím, že vy zaplatíte většinu jeho platu.” Druhý byl úsečnější a pravil, že během čtení o tomto tradu si Christian McCaffrey přetrhl svůj ACL. Ach ten báječný internet…

 Veškeré pochybnosti ve svém nedávno zveřejněném stanovisku rázně utla také Jody Allen (na fotce vpravo). V poslední době se rojily spekulace, že sestra zesnulého zakladatele společnosti Microsoft a majitelka nejen našich Seahawks, ale také NBA týmu Portland Trail Blazers, se chystá tyto franchise prodat. Volný překlad zprávy vydané Jody Allen zní asi takto: ,,Jakožto předsedkyně a majitelka Portland Trail Blazers a Seattle Seahawks se dlouhodobě zaměřuji na budování týmů s ambicemi na zisk titulu. Týmů, na něž mohou být naše komunity hrdé. Stejně jako můj bratr Paul, tak i já věřím našim lídrům a trenérům, že budují kvalitní týmy, které přinášejí výsledky na hřišti i mimo něj. Jak jsem již uvedla, žádný z týmů není na prodej a žádné diskuze o jejich prodeji ani neprobíhají. Vzhledem k Paulově závěti, v níž se zavázal většinu svého majetku věnovat filantropii, přijde čas, kdy se to změní. Likvidace a převod takto velkého majetku s takto složitou strukturou však může trvat 10 nebo 20 let a neexistuje žádný předem stanovený časový plán, do kdy musí být týmy prodány. Než tato doba nadejde, já i obě franchise se soustředí na jediné – na vítězství.” Konec pochybností. Bez další Vince Lombardi Trophy pro Seahawks a Larry O’Brien Championship Trophy pro Trail Blazers se žádný prodej nekoná.

 Co říkáte na to, že jsme se z obyčejné FB stránky stali plnohodnotným oficiálním NFL fanclubem? Překvapil vás poměr 7-0? Jste rádi, že Baker je pro nás mimo hru? A abychom tu instagramovou anketu rozsekli, bude ve weeku 1 starterem Drew nebo Geno? Použijte palec u příslušného komentáře. Jo a hlavně…kolik titulů ještě pod Jody Allen získáme? Jeden, dva, tři nebo nás snad čeká éra jednoho týmu, která v NFL nemá obdoby? Rozepište se v komentářích, ať to tam shoří! GO HAWKS!!! GO HAWKERS!!! 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *