Archiv,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 16

 Dle predikcí ze včerejšího večera, kdy je tento článek psán, nám s 62% pravděpodobností zbývají už jen poslední dvě kola do chvíle, kdy se všichni dozvíme jméno tipujícího, jehož jméno bude už navždy uvedeno na putovním poháru pro absolutní vítěze. Jak se ono drama vyvíjí?

 Tři lidi z TOP 20, tedy z pozice, která tři kola před koncem stále zajišťovala účast v reálném boji o některou z cen, netipovali a třetím týdnem po sobě se tak podíleli na dosud nejnižší letošní účasti, která tentokrát činila 41 tipujících. No, někdy stačí vytrvat až do konce, aby ta šance na podepsaný Seahawks stuff byla ve vašich rukou. Ale zas Vánoce šly té nízké účasti naproti, to dává rozum… Vzhledem k blížícímu se závěru risklo tip na naše outsidery celkem 29.3% účastníků. Avšak nevyplatilo se. Mezi TOP 8 bychom však žádný takovýto risk nenašli, takže výsledkem je, že počet lidí, kteří mají ještě reálnou šanci dosáhnout na vítězství, potažmo umístění v nejlepší pětce, se opět zúžil. Nejlepší tip kola byl tentokrát ohodnocen sedmi body a takto podařenou trefu si připisuje hned sedm lidí. Nejlepšími z nich se stali Adam Vološin a Pavel Drexler, kteří tak upevnili svou pozici v TOP 10 a posílili své naděje na zisk některé z cen. 

 O titul si to ve čtvrtém ročníku CSSH Tipovačky s největší pravděpodobností rozdají uprchlíci v podobě dua Robert Henzl a Jiří Vaněk. Absolutní vítěz získá s titulem také podepsaný dres Steva Largenta a pro borce na druhém místě osobně podepsal míč Steven Hauschka. Mezera mezi dvojicí Robert a Jirka a šestičlennou skupinkou pronásledovatelů, která se za nimi vytvořila, narostla po tomto kole již na sedm bodů. Tipující, jež bychom aktuálně našli na třetí až osmé příčce, se mezi sebou dost pravděpodobně utkají o podepsanou kartičku Shauna Alexandra určenou pro třetího v pořadí a ceny útěchy v podobě bačkor a vánočních ponožek pro čtvrtého, respektive pátého nejlepšího tipujícího tohoto ročníku. No a za pětibodovou mezerou, která se utvořila mezi osmým a devátým místem, je extrémně nahuštěný peloton, v němž je v rozmezí dvanácti bodů natěsnáno hned třicet tipujících, jejichž naděje na zisk některé z cen ještě stále zcela nevyhasly. 

 Cílová rovinka je téměř za námi a pásku na cílové čáře brzy protne jeden z nás. Jak se Ti vede? Máš ještě šanci na titul, sotva na TOP 5 nebo budeš spokojen s TOP 30? Dej vědět v komentářích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *